Destek Paket alırken hata

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve Koîos97 tarafından 27 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Koîos97

Koîos97 User

Bugün öncü paketi satın aldım. 4 iris yerine 3 iris geldi bu konuda yardımcı olucak birileri varmı

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sorununuz ile ilgili size yalnızca Support Ekibi yardımcı olabilir. Bu nedenle yaşamış olduğunuz durumu detaylıca açıkladığınız bir bilet oluşturarak Support Ekibi ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  3. Paketi almadan önce 4 irislik boş yeriniz olması gereklidir eğer sizin yok ise bundan dolayı eksik gelmiş olabilir kontrol ediniz :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. Koîos97

Koîos97 User

Aynen yerim yoktu. Mod bey nasıl hangi konuda talep atmaliyım yardımcı olur musunuz rica etseem

5. Malesef yerin yoksa ve buna rağmen aldıysan geri verilmiyor diye biliyorum yani boşa uğraşma

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

*-MR.YADEC-=)* adlı üyeninde söylediği gibi bu paketi satın almadan önce diroit slotunuzda paketteki iris miktarı kadar boş yeriniz olmak zorunda aksi takdirde bir yapılabilecek bir şey söz konusu değildir. Farklı bir sorunu yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Koîos97

Koîos97 User

Bilgim olmadığı için bilmeden yaptım yapcak birşey yok madem ne diyim o zaman

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

BADBOY666 ve *-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  9. Koîos97

Koîos97 User

Konu kilitlenebilir. Yazmayı unutmuşum sorry

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.