Paket Satın alma Sonrasında Aktarım Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buraksss tarafından 11 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buraksss

buraksss User

Bugün saat 16:00 da Ekstralardan 42,90 TL'lik Maceraperest paketini aldım. Paket içeriği hesabıma geldi ancak paket içerisinde bulunan 4 adet droid in yanlızca tanesi hesabıma yansıdı kalan 3 tanesi yer olmadğı için eklenmedi sanırım. Sonra altınla aldığım droidleri sattım yer açılsın diye ancak paket içeriği gelmedi. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Durumunuz için üzüldüm açıkçası. Support ile iletişime geçmenizi rica edeceğim, hesabınız incelendikten sonra gerekli bilgiyi Support takımı verecektir.

İyi Forumlar.

3. buraksss

buraksss User

.Sancak. Merhaba bahsettiğiniz gibi support a yazdım. Gelen mesajı paylaşıyorum.
    N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2021
  4. Merhaba,

Support ile olan konuşmalar kişiye özeldir ve paylaşılması yasaktır. Aldığınız paket içeriğinin detaylarına forum içeriği olarak baktığınız zaman altında şu not bulunmaktadır;

İlgili Bilgilendirme mesajına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.