pala düzeltilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xfeox54 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xfeox54

xfeox54 User

Adminim , Modüm artık yeter yani bu paladan cektımız nedir herkez dalıyo onlar yetmüyomus gibi yaratıklar dalıyo artık korumalı bolge olsun palalar azalsın mesela günlük limit 3bin pala toplamaya izin olsun eger dakikada 5 adet toplarsak eger 10 saate 3000 yapar 13lv giriş olsun sadece yaratıklar saldırsın hemi fazla user hemide userlerin oynama surerside artar anca bolelikle do ekipi güclüyle gücsüz arasında esitlik olur nerdeyse oyunu bırakcam yeter

2. saalih134

saalih134 User

her ne kadar sana katılsam da günde 3 k herkese düşük gelir ben de dahil ama saldırıya koruma olursa çok iyi olurdu

3. Günde 25000 topladığım oldu ve benim gemim cok güçlü olmasa da kimse sıkmadı o gün 2epsilon açtım palada abarttıgınız gibi bi sorun yok saçma sapan sırf bencil fikirlerle gelmeyin ya yeter bu kaçıncı konu -1

4. tabutçu99

tabutçu99 User

ne saçmasapan tek katıldığı korumalı bolge olsun yada sadece aynı rutbede olanlar birbirine dalabilcek en iiyis
    i

5. Merhaba ;

Desteklerinizi daha önce açılmış olan konulardan devam ettiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.