Geri bildirim Pala Haritasında İmha Etme.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 30 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-3 Haritasında Gemi İmha Edenler Hakkında ?

1. İmha edebilirler.

oy sayısı 1
    7,7%
  2. İmha edebilirler ama hiç etik değil.

oy sayısı 5
    38,5%
  3. Bana ne kardeşim istediğimi keserim.

oy sayısı 2
    15,4%
  4. İmha edebiliyor olması, imha etmesinin doğru olduğunu göstermez.

oy sayısı 1
    7,7%
  5. Adam gibi pala toplarken gemileri kesenleri kınıyorum, hiç adilce değil.

oy sayısı 4
    30,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet son günlerde TR4-6 Sunucusunda, pala haritasının sorunu, acımasızı, kurnazı benim...
    iki günde 397 gemiyi imha ettim doğru... Bir çoğu 7-8 kere imha edildi... Grup olarak 3-4 kişi kestikleri de oldu beni... Bunu burada yazma nedenim *** küfür ettikleri içindir...

Bu oyunda her yerde istediğiniz şirketin gemisini kesebilirsiniz... Bir kural yok! Saldırıya korumalı bölge dışında istediğinize sıkabilirsiniz... Pala haritası kasılma haritası yok burada kimse kimseye sıkmaz... Bu yalanları, bahaneleri bir kenara bırakın!

Oyun bir süre donuyordu çok şükür şimdi her şey düzeldi... Bu hafta sonu olduğu gibi saatlerce haritanın sahibi olmaya devam edeceğim elitim bitene kadar...

Benden güçlüler var mı ? Evet... Ama pala toplamak zorunda olan ben değilim... Benim talebim yok bu konuda, kısacası peşimden kovalayanlar için bile bu kayıp zaman iken benim için komedi... Üstelik gruptan ayrılanı avlamak :D

*** Ben bir kişiye 1-2 defa vs de kesildiğim zaman pes ediyorum ve gidiyorum.

Bunlar 4-5 kere vs geliyorlar... Her kesileceğini anladıklarında kaçıyorlar... Ayrıca küfür ederek adımı zikretmeleri yerine... Paladan çıkmaları ya da her daldığımda arkadaşlarının yanlarına kaçarak onlarında kesilmelerine neden olmak yerine mizah göstergesi olarak bir kaç füze atsalar, dalga geçseler gemiyi çevirseler başka davranacağım...

Buraya isimlerini yazmayı çok isterdim...

Şuanda fazlasıyla imha ettiğim kişilerden biriside forumda :) Birazdan kesin oy kullanır ankette...

Unutmadan Oyunda görev var... Palada 150 gemi imha et diyor... Ben görevde değilim... İmha etmek işim. Yok etmek...

Hiç bir zaman bot kullanmadım ve hiç bir zaman birikim yapamadım... En ufak zamanımdan bu güne kadar hep böyle idi...

İnanın inanmayın... 8 iris gemiyle TR4 sunucusunda imha edilen gemiler ilk 69.sıraya kadar gelmiştim... Pushing diyenler çıkar şimdi! O zamanlarda etrafta her türlü gemi vardı... X2 haritalarından x3 giderken portallar arasında en uygun rotalar kervan sürüsü gibiydi...

Unutmadan bir kişiye 5 kişide dalabilirsiniz... En son palada 8 kişi topladın içlerinden birisi bana denkti diğerleri elit değildi... Öyle takdir ettim ki işte grup çalışması... Ayrıca bunlar durumu kabul etti... Sana karşı tek parça olarak savaşmamız gerekiyor dediler...

Ama altını çizerek söylüyorum ki... Teke tekte vs atar gibi *** kesildiğinde ya da kesileceğini anlayıp kaçtıktan sonra yanına adam alıp gelerek sizi kestiğinde ya da kaçırdığında bunu sanki zafer elde etmişmiş gibi ifade etmek kadar *** davranış olamaz... Gel 10 kişi ile gel eyvallah sorun değil... Ama 10 kişi geldiğini kabul et... Yalancılık çok kötü bir şey...

Dürüst olun ya... Bakın bu oyun öyle bir oyun ki gemiyi sürüş tarzınız bile o anlık düşünceleriniz fark edilebiliyor...

İsim vermeyi çok istediğim ama en son dün bir Legend Aegis karşıma çıktı... :D Bakın Emam bitmiş, ISH bitmiş... Sepromlu x4 sıkıyorum sadece.

Karşımdaki Legend Aegis gemisi de sadece x4 sıkıyor. Sepromlu sıktığı çok açıktı onunda.

3 kere kapıştık... 3 defa imha edildi tarafımca... Yahu daha neyi anlamaya çalışıyorsun... Boşa cephane israfı... Yere birde can basıyor oradan da gelmiyor... :) Yahu diyorum ki vs yine atmak, şansını denemek içinse eyvallah.. Bahaneler uyduruyor ya... 3 defa 3... El insaf... Ema, ISH atıyorsun can basıyorsun...

Kesilmesinin nedeni... Halkada duruyor olması bende burgu ile sab çekiyorum... Onun verdiği hasardan çok ondan kalkan çekerek kalkanımı bitirmiyor... Onun kalkanını yiyorum haberi yok... Halbuki keser... ***

***Arşivimde çok var böyle...

Yüzüksüz bir ELİT SAYBORG görüyorum dedim sıkı savaşa hazır ol... Adamın oyundan o kadar uzak olduğu ortadaki belli işte ***...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin! Tekrarı halinde forum kurallarınca gerekli ceza uygulanacaktır.

Konuyu uygun bölüme taşıyorum. Burada üyelerle bu konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilisiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 30 Ekim 2018
  3. Tekrari DEĞİL. Tekrarı.

karşıllıklı DEĞİL. karşılıklı.

bulunabilisiniz. DEĞİL. buluna bilirsiniz.

Önce doğru yazmaya özen gösteriniz. Şuan ki yazdığımda da üslup açısından hiç bir sakınca yoktur... Ama sen at cezanı :)

Ankete bakınca 5-3 gitmem gerektiğini anladım tekrardan :) Kaç kişiyi oyundan soğuttum ve bıraktırdım kim bilir, ki kendileri bunları ifade etti zaten. Şimdi oyunun getirmiş olduğu sınıf ayrımındaki uçurumu kanıtlamak maksadı ile bir merhaba demek için 5-3 tekrar gidiyorum... Güzel bir temizlik yaparım artık. Sonrada elitleri keserim.

Bu arada siz forum görevlilerinin imla hatalarından dolayı sizi kime şikayet edeceğiz biz ? Hani siz ceza veriyorsunuz ya... Sizin kalitenizi sorgulamak, değerlendirmek gerekiyor... Klavyeniz mi bozuk ? Yoksa imla kuralları hakkında bilginiz mi zayıf ? Nedir bu özensizlik... Hadi cevap veriniz ?

Hanımla markete gitme kararı aldım palada biraz daha nefes alabilecekler :)

4. Soyuz*

Soyuz* User

Darkorbitin en büyük sorunı bu bence...
    Bazı şeyler vardır kırmızı ışıkta geçmemek gibi ama geçebilirsin Palladium da böyle bir olay bence.
    Özellikle flaxlı irisleri eksik havoçları eksik adamı önce peti sonra kendisinide 7-8 kere kesiyorsanız görev namına da olsa yanlıştır bence.
    Korsan haritası ulaşılması zor kaçılması da zor bir haritadır eğer adam hangar bırakmayı bilmiyorsa yeniden girmesi ne kadar zor olur.
    Ben bana bir zararı olmayan bir oyuncuya bile sıkmam Palladium da ancak ne zaman zayıf veya kasılmaya çalışan bir oyuncu girse mape imha ediliyor.
    DarkOrbit buna çare bulmamaya devam ederse siz yüzüksüz hesabı 3. Parti uygulamalarla fullenmiş cyborglar ile oynamaya mahkum kalacaksınız.

[
    Bulunabilirsiniz ayrı yazılmaz iyi niyetli bir cevabıda burda suistimal etmişsiniz
    Paradoks işini iyi yapmaya çalışan bir görevlidir zamanı geldiğinde gece 2:30 da açtığım konuya bile yardımı olmuştur.
    Zaten kendisi s-moderatör olmuş hayırlı olsun.
    Bence sizde böyle şeylere çok takılmayın imla hataları olabilir ki görevliler gönüllü oyuncular aldırış etmeyin fazla, sizi uyarmak görevi sonuçta
    Saygılar @.Paradoks.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2018
    .Paradoks. bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yazım hataları ile ilgili uyarınız için teşekkür ederim. Gerekli düzenlemeleri yaptım.

Üslup uyarısı yazdığınız ilk mesajla ilgiliydi. Eminim sizde ilk mesajınızda düzenlenen kısımların forum kurallarına uygun olmadığının farkındasınızdır.

Durumu tekrar ederseniz ceza uygulanır.

Forum görevlileri ile ilgili şikayetlerinizi supporta veya Board Admine yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız, mesajlarınızı birleştirdim.

Forum Moderatörü olarak görevim size yardımcı olmak. Bunu başarabildiysem ne mutlu bana.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.