pala sorunu ( PET )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UZAYDAKİ_ADAM tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. şu konuyu hemen kilitlemeyin lütfen bakın burda bi sorun var galiba teknik ekibe bildirirmsiniz ?
    benim pet pala toplamıyo başka pet gidip alıyo sürekli hiç alamıyo
    pro besliyorum hızı hızlar tam aegisim.
    hammade toplama 3 var ve 5 tane 3level radar protokolu var şimdi lütfen bana bi vega yada spearhead'ın peti alır hız farkı var demeyin.
    goli yada aegis olsun her pet alıyo benden sordum adamlara protokolleri bile yokmuş nerde adalet ? gerçekten bi sorun var burda

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Almıyor derken hiç toplamıyor mu yoksa diğer petlerin gerisinde kalp Hammadde Zaten Toplanıyor mu diyor?

İyi forumlar

3. hammade zaten toplanıyor diyo bakın siz cevap yazana kadarda aynısı oldu sadece boştaki taşları alıyo ya lütfen yardımcı olun çok saçma ama

ya 12 saatte 3700 taş topladı siz anlayın artık :(

kartal modum ordamısınız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2014
  4. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba ;

Petinizin hızı sizin geminizle alakalıdır. Anladığım kadarıyla petiniz diğer petlerin yanında yavaş kalıyor ve alamıyor. Hız konfisinde oldugunuzdan emin olun. Eğer hala sorun oldugunu düşünüyorsanız supporta detaylı bir mesaj yazın.

İyi forumlar

5. aynı sorun bende de var. hız konfisin de hem bn hem pet topluyor. başka bi pet geldimi bnm pet hiç alamıyor digeri takır takır alıyor paladıumları.

6. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu ile ilgılı gerekn bılgı verılmiş kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.