Palada ATma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve velade tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. velade

velade User

5-3'te sisli alan dışında peti pala toplamaya bırakıyorum ama gemi hareketsiz kaldığı için oyundan atıyor sürekli açık olma durumu var mı acaba? Pet geminin bir parçası olduğu için ve sürekli hareketli olduğu için oyundan atmaması gerektiğini düşünüyorum.

2. Merhaba ,

15 dakika yada 20 dakika tam süreyi şu anda hatırlamıyorum. Gemi sabit durursa sistem otomatik olarak bağlantıyı keser ve Yeniden Bağlan çıkar. Gemi sabit pet'e toplatıyorsanız 15 dk gibi aralıklarla gemiyi kontrol edip hareket ettirin.

İyi forumlar.

3. velade

velade User

Eğer sisin içinde toplatırsam bu durum oluşur mu yine

4. Merhaba ,

Denemedim fakat bazıları biraz sisli bölgeye girip kırakınca kalkan azalması olduğu için düşme olmadığını söylüyor. Fakat test etmedim. Ayrıca Npc'ler ve Düşman gemileri için açık hedef olursunuz.

İyi forumlar.

5. velade

velade User

****** ****** kullanırsam işe yarar mı acaba silah seçimini değiştirse sürekli ya da confi değiştirse her dakika başı-benim için önemli bir konu bu sadece geceleri pala toplatabiliyorum ve uyumam da gerekiyor

6. Merhaba ,

Oyuna müdahale eden her türlü program yasaktır. Bu nedenle oyuna dışardan müdahale edecek program kullanmamanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar.

7. sisli bölgeye bırakınca oyundan atmıyor ama sen daha 1000paladıum topladında kesılırsın eğer koycaksan palaya en aşğa taraflarda koyucaksın oyundan atma derdınde olmaz

8. velade

velade User

Mesele yaratıklar değil onlardan patlasam içim yanmaz gemiyi bıraktıktan 5 dk sonra lavaboya gidiyorum geldiğimde kesilmiş oluyor gece saatlerinde bile rahat yok bu sebeple kamuflaj açıp az oyuncunun bulunduğu bölgelerde bırakıp uyumak istiyorum hareketsiz kalınca atıyor işte çözümü sisli bölge ama orda da içim rahat değil böyle oynamaya çalışıcam artık ama bence pet hareket ettiği için atmaması gerekiyor oyundan pet gemiye ait ve sürekli hareket ediyor

9. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Malesef herkesin sıkıntısı ama yapacak birşey yok dikkatli olacaksınız ve olmadı tek değilseniz klan arkadaşlarınızla beraber takılmayaçalışacaksınız.

İyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.