Öneri paladıum 15 ten 10 a inmeli galaksi enerjisi değişiminde

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ДĦŦД_PΘŦ_☆☆_ĶДPŦДЛ tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar son yapılan yenılıklerle biliyorsunuz cephane serbest bırakıkldı ve bunun sonucunda serverlarda savaş hakim olmaya başladı özellıkle paladıum da kapı yapan arkadaşlar sıkıntı çeker oldular çünkü adminler iş yapmıyor bi sürü oyuncu bot kullanıyor 4 5 tane lf4 le adamlar 140 282 arası vuruş yapıolar bu normalde imkansız geçen 400bin çakan adama denk geldim bu yüzden gemisi gelişmemiş oyuncuların kapı yapabılmesi için 15 paladıumun 10 paladıuma indirilmesi şart yoksa sonuç kendin çal kendin oynaya döner yani sadece bot kullanan lar oynar bu oyunu adminlerde seyirci kalmaya devam etsinler .bu oyunda adam kayırma hat safhada cette hep görüyoruz hısım akraba kanka modu almış başını gıtmiş.eğer yeni oyunculara ilgi gösterilmesse oyunu sakın oynamayın bırakın derim bu adamların oyuncağı olmayın abicim bir abi nasihatı size!!!!KONUYLA İLGİLENENLER DESTEK VERENLER CEVAP YAZSIN

stromcat711 bunu beğendi.
  2. KEŞKE YAPSALAR BENİM İÇİN ÇOK IYI OLUR GEMI BIRAZ ADAM OLUR.DESTEKLIYORUM ABİ ***********

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Şubat 2015
  3. werwerme

werwerme User

BENCEDE BU OLMASI GEREKİR ÇOK HİLE YAPAN VAR BİZ NASIL GELİŞİCEZ BU DURUMDA ÇOK İYİ OLUR

4. ABİ SEN ADMİN OLMALISIN FİKİRLERİN ÇOK OLUMLU SENİN GİBİ 4 5 ADAM OLSA BU OYUN BAYA DENGELENİR.CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM FİKİRLERİNİ

5. ABDULLAH DAYI seni çok uzun zamandır tanıyorum çok iyi kalpli yardımsever birisin abi bende ilerde senin gibi bi kişi olmak istiyorum.serverda en az 30 oyuncuya çar yapıp hediye ettin bu yaptığını kimse yapmadı bu oyunda altın kalpli adamın dibisin abi ayrıca gelişmemiş gemileride kollaman bana ayrıca haz veriyor.helal olsun abi iyiki varsın tam destek benden herzaman fikirlerin çok güzel abi.

6. abdullah dayı tr4 de bir tane baba adam varsa oda sen sin kesinlikle bize herzaman yardım ettin bunu hiç unutmucam fikirlerinde 10 numara dayı.baba adamsın helal olsun senin gibi bir buyuğümüz var sen varsın diye oynuyoruz inan bu oyunu darkorbit senin kıymetini görmeli bi sürü adam kazandırdın oyuna.tam destek dayı fikirlerine

7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Burası resmi darkorbit forumudur ve çar satışı yapmak yasaktır.

Forum kuralları gereğince büyük harfle yazmak bağırmak manasına geldiğinden dolayı yasaktır.

İyi Forumlar

8. Modum işinize burnumu sokmak gibi veya işinizi size öğretmek gibi olmasın ama aynı IP adresinden yaılmış olabilir mi bu mesajlar..

MachineHead bunu beğendi.
  9. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba ,

Aynı Ip adresi üzerinden desteklendiği için konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.