Paladium için gemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve AlpaguZMRNK tarafından 25 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi gemiyi almam daha mantıklı olur

1. Citadel(9k ambar)

48,5%
  2. Vengaence(Daha çok hız)

51,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba herkese ben paladium topluyorum zeta açmak için falan ama 2 sorum var sizlere.1. si gemimin hızlı olması için vega mı kullanmalıyım işe yarar mı çünkü sürekli millet birbiriyle aynı şeye tıklıyor istemeden yoksa ambarım çok olsun hız önemli değil mi dersiniz ona göre citadel alacağım. 2. sorum da petime kaç tane radar modülü taksam 5-3 te altta pala topladığımız yeri gezmeye yeter.

2. TanrıEru

TanrıEru Guest

Zaten 5-2 ye hangar bırakarak kolayca git gel yapabileceğin için hızlı geminin daha iyi olacağını düşünüyorum palladium toplarken de kaçarken de işine yarayacaktır. Pet konusunda ise 3veya 4 radar protokolu yeterli olacaktır diye düşünüyorum

3. ateistkeci

ateistkeci User

Kesilme sorunu için Vengeance en iyi tercih oluyor çarkla hızı 604'e kadar çıktığı için yakalanman zor oluyor ayrıca yeteneği ile de aranı kolayca açabilirsin ama kesilmek sorun değil fazla toplayayım dersen Citadel alabilirsin 8000 ambarı var sonuçta 4 Vengeance ambarı kadar ediyor neredeyse :p

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. uninstable

uninstable User

Spearhead(düz veya veteran veya elite fark etmez) almak çok daha mantıklı bir tercih olur, yetenekleri ve hızı bakımından.

5. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

5-3'te çok gemi kestim ve beni en çok sinir eden gemi türleri vengeance lightning ve bol kalkanlı citadel(kesilmesi çok cephane tüketiyor).Bir süre sonra uğraştırdığı için hiç dokunmamaya başladım bu gemilere. Spearhead falan alma x4-rsb'lik canı var,kaçana kadar ölüyorlar. Rakibin gözünden yardımcı olmaya çalışıyorum :)

6. tanrı eru kanka o dedıgını bılıyordur arkadas zatenden gece oto bırakırsam dıye soruyor :D

7. Forumda bir şey soruyoruz saçma sapan ithamlarda bulunmayın.

tostburak bunu beğendi.
  8. Sperhead'ın mükkemel kamuflaj yeteneği sayesinde kesemiyorlardı :)

9. kesilmek sorun değil ema falan atar kaçarım tamamen toplama odaklı düşünelim.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hız avantajını ambar avantajından üstün görmüyorsanız Citadel gemisi bunun için biçilmiş kaftandır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2020
  11. Anlamadım citadel daha mı hızlı yani?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2020
  12. Foden

Foden Guest

Merhaba,

Citadel diğer gemilere nazaran biraz daha yavaştır. Benim tercihim sahip olduğunuz en hızlı gemi ile toplamanız olacaktır. 5-2 ye hangara bıraktığınızda zaten satması çok sıkıntı olmuyor^^

İyi forumlar.

13. Anket ve yorumlar birbiriyle uyuşmuyor tatmin olamadım.

14. TanrıEru

TanrıEru Guest

O farkın sebebi muhtemelen şu genel olarak 5 3 deki gemilerin kullanım durumuna bakman yeterli olacaktır aktif şekilde eliyle palladium toplayan bir oyuncu için hangar değiştirmek 5saniyelik bir olay olacağı için sana zaman kaybettirmeyecek ayrıca düşmandan kaçarken de yeteneği sayesinde gayet hızlı şekilde senden üstün olan rakiplerinden kurtulabilirsin. Aslında burdaki olay biraz sende bitiyor şimşek gemisiyle zaman kaybın sadece hangar değiştir oyuna gir çık yaparken olacak citadel dizersen düşmandan kaçamadığın için aynı zaman da patlama sayın şimşek gemisine oranla daha fazla olacak ve gemi hızı mevzusundan muhtemelen palladium toplayan diğer rakiplerine göre daha avantajlı olacaksın bu konuda

militaryship-3 ve ateistkeci bunu beğendi.
  15. tostburak

tostburak User

bence kalkanların iyiyse citadelini kesmek için kimse uğraşmaz konfiyi ayarlarken irislere full kalkan atarsın jeneretörlere hız kalp tasarımın da varsa seri şekilde pala toplayabilirsin

16. ateistkeci

ateistkeci User

Gördüklerim 100-200k hatta daha fazla(441k görmüştük test ederken :p) vuruyor kalkanın fazla olması pek bir şey ifade etmiyor artık :D

Grandmaster. bunu beğendi.
  17. Ben palladium toplarken her zaman hızlı gemilere önem vermişimdir . Spearhead , pusat , vengeance lightning , bu gemilerin ambar kapasiteleri az olsa da bence bunun hiç önemi yok , malum 5-2 ye gemi bırakabilirsin , ambarın dolunca 5-2 de ki gemine geçip boşaltmak ve yeniden toplamaya devam etmek en fazla 1 dakikanı alır . Ayrıca halka + citadel olarak gezinmen , oraya oyuncu kesmeye gelen full elit gemilerin gözünü korkutmaz , aksine kaçamayacak kadar yavaş olacağın için seni kolay lokma olarak görebilirler . Bunun aksine çark + pusat ile gezinen bir oyuncuya , o gemi türünü patlatmaya yönelik görevi olmadığı sürece bulaşmaz diye düşünüyorum . Sana saldıran oyuncunun hızı senden az ise seni kovalamakla vakit kaybetmez , kovalasa da karşısına çıkan başka bir rakibe yönelir diye düşünüyorum . En azından benim deneyimlerim bunlar .

ateistkeci bunu beğendi.
  18. tostburak

tostburak User

öyle ama dediğiniz gibi 200k vuran adamdan hiçbir türlü kaçış yok ki gemine dondur atar 2 saniye boyunca sıktığı yeter zaten seni kesmesi için ama en azından full+fullar için değil de alt gemiler için citadele sıkmak hem masraf hem vakit kaybı

19. vengeance lightning işini görür. Buz roketi yeteneğini etkilemiyor.

20. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum Kuralları gereği hiçbir oyuncuya böyle asılsız ithamlarda bulunamazsınız. Lütfen tekrarlamayınız. Aksi halde ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.