Paladium için gemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve AlpaguZMRNK tarafından 25 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi gemiyi almam daha mantıklı olur

1. Citadel(9k ambar)

48,5%
  2. Vengaence(Daha çok hız)

51,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Doğru full + full olmayan gemiler ya da gelişim aşamasındaki gemiler citadel ile uğraşmaktan çekiniyorlar , pek elit mermileri olmuyor sanırsam . Ama kendi adıma konuşursam full + full olmayanlar zaten pek tehditkar değiller benim için , onlarla baş edebiliyorum . Benim için şuan sorun full spartanlı güve veya çark ile üstüme üstüme gelen tyrannos centurion gemileri , bunların da gece gündüz harcayacak elitleri oluyor citadel mitadel dinlemiyorlar :D Buz roketi attıklarında çoğu zaman patlıyorum zaten de en azından hızlı gemiler ile adamı önceden farkedersem mesafeyi koruma şansım daha fazla oluyor

Sanırım en iyisi vengeance lightning . Üstteki arkadaşın dediği gibi buz muz yavaşlatma dinlemiyor , yeteneği saolsun . Hem patlatırlarsa , geri gelip intikam almak için de harika bir gemi :p

2. hunterdie

hunterdie User

Agacım ambar meselesi gereksiz bence çünkü bir gemini 5-2 hangarda bırakırsın ardından ambar dolduğu zaman bir dakikada gemiyi değiştirir gg ye çevirir sonra gene 5-3 teki gemi ile devam edersin. Bu yüzden hızlı gemileri tercih edebilirsin vega veya Spearhead gibi. Zaten genelde 5-3 deki arkadaşlar bot kesmeye gelir sana sıkana da bir roket atarak ya da karşılık verip kendi etrafında dönerek bot olmadığını gösterebilirsin, bot olmadığını anlayınca sıkmayacaklardır.

3. NASUH_ASWA

NASUH_ASWA User

sakın böyle birşey yapma kaç kaççççççççççç

4. Aynen öyle yine de kesiyorlar kaççç :D

5. tostburak

tostburak User

her türlü kesiyolar aga ema atıp kamu basıp kaçmadığın sürece kaçış yok çoğundan yeni kasılan gemilerin görevleri için 5-3 te takılmalarını anlıyorum ama full elitler? :D pvp yapmaya yemedikleri için gelip mazluma dadanıyorlar sırf onlar yüzünden pala toplamıyorum artık kapı yapmak için cubi takılıp uriyi basıyorum

6. hunterdie

hunterdie User

:( üzüldüm gerçekten ben kasılmamış gemi ya da bot dışı kesmem asla palada, şu ana kadar da bot olmadığını anlar anlamaz bıraktım hep sıkmayı

AlpaguZMRNK bunu beğendi.
  7. Adamlar beni yine de kesiyor sonra duran botları kesiyorlar

8. Konu kilitlenebilir.

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.