paladyum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve silimfor tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. silimfor

silimfor User

öncelikle merhabalar darkorbit ailem .bir önerim olacaktı ne derece önemsenir bunu bilemem ama düşüncem şu oyunumuzda skylab diye bir bölümümüz var ve biz burada paladyum hariç bütün hammeddeleri ürete biliyoruz bu çok iyi.paladyum da bir çeşit hammedde sonuçda neden skylabımızda paladyum rafinerisi olmasın ?bence gayet mantıklı bi öneri umarım dikkate alınır. konumuz geliştirebilir ve eleştirilebilir desteklerinizi bekliyorum forum adminlerimden ricam bu konuyu haftalık raporlarına eklemesidir saygılarımla.
    nik:..::dolunay::..(mavi)
    server: iskandinavya

2. KARANLIK

KARANLIK User

Ben desteklemiyorum.Paladium el emeği ile toplanmalı.Zaten orda oluşan haksızlıklar için önlem getirildi boşa gitmiş olur.Oyum olumsuz.

3. Palladdium zor bulunan bir maddedir Skylab a gelirse kolay kapı yapılır oyunun zorlayıcı olması lazım ama dimi :)

4. -42-[TCK]

-42-[TCK] User

BENCE GÜZEL AMA BİRAZ BASİTE VE KOLAYA KAÇMIŞ GİBİ OLURUZ AMA ŞÖYLEDE OLABİLİR 2 GÜNDE 500 TANE ÜRETEBİLSE FENA OLMAZ 2 GÜNDEN 2 GÜNE 500 ÇEKEBİLSEK BELKİ AMA 1200-1500 OLURSA ZATEN OLUMSUZ OY ALIR. DÜŞÜNCEM BU

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.