palaya gidecem korkuyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 6750067 tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 6750067

6750067 User

ya benim gemi goli 100k kalkan var 3lf3 var full lf2 palaya gidersem keserlermi napmalıyım gideyimmi gitmeyeyimmi

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. Fenomen Mod bile cevap vermediyse bu konuya bence gitme ama şansını dene.

4. Serverına göre değişiyor. Şirketlerin büyük klanları kendi aralarında bazen anlaşma yapıyorlar ve o bölgede ateşkes imzalıyabiliyorlar. Gidersende vegayla git. Hızların falan fullse goli, aegis falan vurdugunda kaçma şansın olur (tabi 100 200k vurmazlarsa :)).

5. Heterodox

Heterodox User

ben çok sağlam olmamama rağmen gidiyorum arada genelde toplamak için gelenler saldırmıyor

6. korkucak bişe yok tamir bedava :)

7. Merhaba ,

Kesecek olduktan sonra zayıfmı diye pek bakan yok. Gelip saldırır kesebilirse keser kesemiyorsa kesilir. Ama genel olarak zayıf gözükenlere daha çok saldırabiliyorlar.

Ama gidip bir kaç defa denemeden bunu bilemezsiniz.

İyi forumlar.

8. git ama 5-1 geçtiysen heryer kolay hız kalkan agırlık yap

9. Life

Life User

s************r i******e

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Mart 2014
  10. Bence bunu dememeliydin bann alabilirsin.

Konuya dönecek olursak bence altlara git oralarda pete aç dicem fakat pet yok galiba. Belki altlarda toplayabilirsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Mart 2014
  11. Bazı serverlarda sadece klansız adamları vuruyorlar. Klanın varsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
    Bir de adamların önündeki paladiumları toplama derim. Beyazla karşılık gelebiliyor bazen :D:D

12. arkadaşlar nasıl gideceğiz peki bu haritaya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.