Palladium Toplama Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dogu588 tarafından 17 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dogu588

Dogu588 User

Öncelikle herkese selam keyifli oyunlar. Bu konuyu özellikle modların dikkatlice okumasını rica ediyorum. Ben 2013 den beri oyunda aktif-pasif olan bir oyuncuyum. 2 gündür kapı yapmaya çalışıyorum bunun için 5-3 deyim hep. Palladium kasıyorum ''ellerimle''. Ortada gezen citadelleri falan söylememe gerek yok zaten ki bu da önemli değil. Adam geliyor beni kesiyor-diğeri geliyor yine beni kesiyor- başkası geliyor yine beni kesiyor. Şimdi yazıyorum çocuklara gençler, ben topluyorum neden kesiyosunuz diye. Cevap hep aynı '' citalara diğerlerine cephane harcamaya değmez '' e değmezde onu kesince zaten olduğu yerde başlıyor devam eiyor sıkıntı yok. E biz ? Yani buna bir sınır gelmesi lazım. Mesela palladium haritasıında 1 kişi 1 kişiyi 2 saat içinde en fazla 3 defa kesebilir. Bu gelsin mesela. Sonra neden oyuncu kaybımız var. E var tabi böyle olunca ben neden oynayayım bu oyunu ? Milyon tane oyun var milyar tane aramadığımız kadar çok. Yani bize bişeyler sunun ki bizde önerelim bişey yapalım. Ben şimdi bu oyunu kime öneriym adam demeyecek mi ya palladium topla dedin 50 defa patladım en son sildim oyunu veya x-3 de kasılıyorum 10 gündür 10 milyon credi biriktirdim 1 lf3 almak için demeyecek mi ? Bunlara acil çözüm getirilmesi lazım. Yoksa ben açıkçası pek parlak görmüyorum sonucunu :)

2. Merhaba,

Bahsettiğiniz konuyla ilgili daha önce burada bir konu açılmış, mevcut konudan bu fikri destekleyebilirsiniz. Palladium değerli bir maden olduğu için ortak harita olması bence güzel fikir fakat 100 kere aynı gemiyi kesmek konusunda haklı olabilirsiniz. Eklediğim konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Konu kilitlenip, arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.