Bug / Oyun hatasi Palladium Toplama Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Palladium1 tarafından 3 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Palladium1

Palladium1 User

Merhaba Palladium toplanıyor iptal edildi hatası gemiye özel olduğunu farkettim bunla ilgili problem yaşayan ve halleden varsa lütfen konuya cevap versin...

2 gemim bulunmakta biri hiçbir şekilde toplanıyor hatası almadan saniyede toplamakta
    diğeri ise boştaki palayı bile alamamakta bunun nedeni nedir?

Şanslı gemiler felan mı var oyunda haberimiz yok?

daha önce 3 konu açılmış bununla ilgili hiçbirine tam cevap verilmeden kapanmış..

2. QYCn

QYCn User

Palladium toplayabilene helal olsun. 1 tane palladiuma 40 tane gemi gidiyor nasıl toplayalım.

Atıyorum 2 gemi var. Aynı palladiuma tıkladılar ve gidiyorlar. Bu 2 gemiden interneti hızlı olan topluyor diğerine de toplama iptal edildi yazısı çıkıyor diye biliyorum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış.

3. Merhaba,

Hangi gemi ile toplayamıyorsunuz ? Toplama esnasında petinizi açıp, seviye 3 hammadde toplayıcı modülünü kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi Forumlar.

4. Palladium1

Palladium1 User

Bir gemim vega bir gemim goliath (vega olanla hiçbir şekilde toplanmıyor) iki gemide aynı serverde..
    Oyunda hesabı açarken internetle alakalı bir sunucu farklılığı olma durumu var mı ?
    Bir gemim resmen pingli

5. Merhaba,

Bahsettiğiniz gemiler ile bende toplama yapıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Lütfen her iki gemiyle de bu işlemi yaparken video çekip, oynadığınız server bilgisiyle Support'a gönderir misiniz ? Aşağıdaki konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Supporta Video Nasıl Gönderilir?

İyi Forumlar.