Palladium ve gemi degistirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SogukAtes tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SogukAtes

SogukAtes User

Selam arkadaslar iki sorum olucak ben gece gunduz 5 3 te palladium topluyup gg biriktiriyorum havoc ve kronos icin sizce surekli durmadan toplarsak sistem bot olarak algilayip ban atabilir mi? Yani boyle bir ihtimal var mi? diger sorumsa bende ikinci hangar yok farkli bir gemi alirsam tekrar goli oldugumda tasarimlarim yerinde durur mu yoksa giderler mi?

2. 2. sorundan başlim farklı gemi alırsan oncelıkle hangarda degiştirmeden kullanamazsın yani 1. hangara o yeni aldığın gemiyi yerleştirmen gerekir kullanman için ve goli tasarımların gitmez vegayı al kullan sonra tekrar goli al tasarımlar tekrar olur. 1. sistem bot olarak algılamayacaktır cunku botun sıstem kodlama ıle yakalar botlar kodlama ıle hareket ettıgı ıcın yakalanır zaten sızınde bot olmadıgınız bellı olur oynarken merak etme ve daha hızlı pala toplayıp takas etmek ıstersen 2. hangar alıp 5-2 ye koyarsın ambarın doldumu o kadar harıta gecmeden dırek hangar degısıp hızlı sekılde satarsın :) yardımcı olduysam ne mutlu :)

3. SogukAtes

SogukAtes User

Bilgilendirmen icin cok tesekkur ederim :)

4. 1. Soru için günde ne kadar pala topluyosun ?

5. SogukAtes

SogukAtes User

1000 gg kasiyorum maksimum yani 15 bin pallaya denk

6. Daha fazla toplayan çevrenizde varsa sanmam.

7. Aslinda senle iyi anlaşırız gibime geliyor :D:D ne zamandır kapı açamıyorum bende :)

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya cevap veren arkadaşlarımıza teşekürler

gerekli cevaplar verilmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.