Öneri Palladium Destek Paketi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KuRaLLSiZZ tarafından 25 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu güncellemeyi nasıl buldunuz?

1. İyi.

37,5%
  2. Kötü.

45,8%
  3. Eksik yanları var.

16,7%
  1. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Merhaba Uzay Pilotları,

"Aylık 29,90 TL karşılığında Palladium Paketi."
    Araştırmacılar Palladium madenini işlemenin farklı bir yolunu buldular.
    Takas edilen Palladium madenleri 2 kat enerji üretebiliyor.

Bot kullanmadan oynayan oyuncular için güzel olacağını düşünüyorum. Bot kullananlar zaten bizden 10 kat önden gidiyor. Bizim gibi oynayanlar da biraz olsa hızlı gelişebilir.

__X_GNR_X__ bunu beğendi.
  2. Hile kullananlar daha çok faydalanır gibime geliyor paylaştığın düşüncende zaten normalde emekçi birine göre kaç katı paladyum topluyorlar bide böyle birşey eklenirse aradaki fark dahada fazla olur

__X_GNR_X__ bunu beğendi.
  3. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Yorum yazan ve beğenen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biraz da kendime özel bir paket oluşturdum sanırım. Bot kullanıcıları benim sorunum değil. Ben hızlı gelişmeyi düşündüğüm için bu konuyu açtım. İlerleyen dönemlerde "Unity" geçişi yapılır ve "Bot" sorunu çözülürse daha hızlı gelişmek isteyen oyuncular için güzel olmaz mı? ;)

4. oben

oben User

bu oyunu paralı oynayanla botun farkı yok benim gözümde parası olmayan nasıl gelişecek oyun zaten herşeyiyle para olmuş hala daha neyi parayla yapsalar diye fikirler üretiyorsunuz..karpuz kabuğuna gerek yok sen parayla alırsan alamayanda o eksiğini botla kapatmaya kalkıyor sonuç ortada.

5. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Her konuya yaptığın yorumlar gibi biraz farklı bir dille konuşmuşsun. Şimdi senin düşünmeden yazdığın tüm şeyleri madde madde çürüteyim.

1- Ben bot kullanmadan oynuyorum ve oyuna para da yatırıyorum. Para yatırmama rağmen botlar benden kat kat ileriden gidiyor. Bu cümlene anlam veremedim.

2- Oyun her şeyiyle paralı olmuş derken nasıl paralı olmuş? Parasını vermeyen elde edemiyor mu? Ayda sadece 'Premium' ve 'İndirim avantajı' paketi alıp oyunu güzelce oynayan bir sürü kişi var ve buna ben de dahilim. Bu ücretlerin kimseyi zora sokmayacağını düşünüyorum. Yoldan geçen birisinden rica etsen 1 aylık Premium paketini aldıracak kadar para verir sana. :)

3- Botların para yatırmadan oynadığını nasıl çıkardın hayret ediyorum. Biraz araştırma yaparsan bu oyuncular kullandığı programları bedavaya almıyorlar. Belirli ücretler karşılığında ek özelliklere erişiyorlar ve para yatırarak daha da ileri gidiyorlar. Günde 1.000 defa kesilip aynı yerde doğan oyuncular var mesela. Pazar günü otomatik kapı açtırıp "ABG" dediğimiz kapıları döndürenler var. Hades yapan, LoW yapanlar var. Bot kullanıcılarına sorarsan sana zamanım yok diyecekler. Param olmadığı için bot kullanıyorum diyene ben rastlamadım. Kısa yoldan çözüm arıyorlar.

Çok fazla uzatmak istemiyorum. Benim amacım benim gibi eliyle tıklayarak bir depoyu 2-3 saatte toplayan kişilerin belirli bir miktar ücret karşılığı daha fazla zaman satın almasıdır. Botlar zaten 7/24 topluyorlar. Botlar bizi ilgilendirmiyor. Bot konusu tamamen yetkililerin engelleyeceği bir olay.

Senden tek bir isteğim var. Kullandığın dile biraz daha dikkat etmen. Sosyal ilişkilerin için daha güzel olur. Senin faydana konuşuyorum. ;)

oben bunu beğendi.
  6. .Hakan.

.Hakan. Guest

7. noktakoyam

noktakoyam User

yani bence mantıklı. her sey daha da hızlandı iceriklerde artmali.