Öneri Palladiuma Azalan Getiri Özelliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 22 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Kesinlikle katılıyorum

45,5%
  2. Hayır olmasın

54,5%
  1. Merhaba

Azalan getiri sistemine palladium'unda dahil edilmesini istiyorum. Palladium toplama görevim var haritada o kadar bot varki görevi yapamıyorum. Avantaj kutuları ve NPC'lerde yapıldı palladium içinde yapılabileceğini, yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Sistemle alakalı fikrim ise;

Sistemin bot olarak algıladığı hesaplarda NPC ve avantaj kutularında zamanla içerik azalması gerçekleşiyor. Palladium'da ise sistem kişiyi bot algıladıktan sonra kademeli olarak palladium'ları toplama süresi artsın.

1 Saniyede toplanan tek bir palladium 3-5-7-10-15 saniye şeklinde katlanarak toplanabilir hale gelsin.

Bu şekilde otomatikle binlerce palladium toplayan illegalcilere darbe inecektir.

2. ŞEHADET

ŞEHADET User

bot olduğunu algılıyabiliyosa zaten direk banlasın :D

3. Güzel fikir evete bastim ama bu olursa sizin klan çok zorlanır

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. .Senfoni.

.Senfoni. User

Kesinlikle katılıyorum. Oyumuda öyle verdim. Ayrıca şu behemoth'a da bir el atılsada oto prg larla sadece 10-15 kşişinin kasabildiği halden çıkarılsa ne iyi olur. Ben bir şey daha önerebilirim. Kapılarda da azalan getiri olsun. Neden mi. Çift günlerde adamlar bizle dalga geçiyorlar. Ben bu hafta 80 abg döndüm falan. İnsaf, insaf , insaf. Bak ne güzel low da yaptınız. Kasılamıyorlar artık. Galaksi kapılarında da bence kesinlikle azalan getiri gelmeli.

5. Bizim klan neden zorlansın :D gemi kesme görevlerini yapamayacağımız için mi?

Ayrıca kusura bakma tanışıyormuyuz? Hangi serverde oynuyorsunuz

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı indeks konusunda daha fazla dikkat çekmesi için uygun şekilde düzenledim.

Ne güzel adam kesiyorduk şimdi oldu mu bu:p

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2020
  7. yaramaz35

yaramaz35 User

Kendi gemini illegal şekilde fulledin tabi şimdi böyle çabalar -1

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Elinizde kanıtlar olmadan hiçbir oyuncuyu suçlayamazsınız. Sizi uyarıyorum devamı halinde ceza alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  9. gofret_vru

gofret_vru User

Kesinlikle karşıyım. Gemi görevleri bitmez. Yeni başlayan hesaplar o haritada rahat level alıyor.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  10. Bu konunun yüksek oy almasını zaten beklemiyorum. Çünkü Tr serverlerinin nerdeyse yarını 5.3 de illegal yollarla palladium topluyor. Ancak yönetim bu fikri dikkate alacaktır.

Hiç gemi kesme görevi yapıyorumda demeyin. Otocuları keserek görev yapacaksın ve oyun oynuyorum diyeceksin, ne günlere geldik.

11. ateistkeci

ateistkeci User

Hiç düşünmeden olumlu yönde bastım oyumu umarım gelir diyorum ve destekliyorum :)

Sayfayı Paylaş