Öneri Palladium'u Skylab'da Üretilse, Ya da Birleştirmeden Ekstra Enerji olsa

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve __ßy_CeSeTT[ŹΛŹΛ] tarafından 3 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylab'da Palladium üretilsin mi?

1. EVET

80,4%
  2. HAYIR

19,6%
  1. Öncelikle herkese merhaba.

Palladium u da skylab da üretilse ve haftalıık 1 kez gemiye transfer hakkımız olsa nasıl olur. Ya da Ekstra Enerjiyi birleştirmeden temin edebilsek. sizce nasıl olur ?...

RobinKudin bunu beğendi.
  2. Güzel olur ama konunun güncelleme ve fikir havuzuna açılması lazımdı.

3. Konuyu yalnış yerde açtıysam , affınıza sığınırım,kusuruma bakmayın.

4. EzzCooL

EzzCooL User

Çok güzel olurdu ama olmayacak duaya amin denmez :)

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme Ve Fikir Havuzu bölümüne taşımış bulunmaktayım ayriyet konunuzu İndex'e ekledim. Konunuz gerekli desteği aldığı taktirde raporlarımıza ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz :)

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  6. Bencede mantıklı ama olmıyacağı malum.

7. Yani böyle oyunda değilken de oyundan kazanç sağlama sistemi gerekli ufakta olsa...

ZONGULDAKLIII bunu beğendi.
  8. Quenn

Quenn User

Birleştirmeye gerek olduğunu sanmıyorum çünkü zaten uri ilede gg basılabiliyor 1gg 100uri indirimsiz.
    Skylabda uretilirse 15e 1 den citadelden hesaplayalim vipsiz bir citadel 8k aliyor palayi atip degistirince 533 gg yapiyor 8k palada kolay toplanmiyor neticede o_O :)
    Haftada bir olursa olur :pama surekli atilabilirse o zaman sıkıntı olur 5-3un bi anlamı kalmaz(shock)
    Haftada bir atilmayi ayarlayabikceklerini sanmiyorum ama gemiye atilma süresini normal hammade atimindan daha uzun tutarlarsa sık sık atılmasını engelleyebilirler (uri ile hizlandirma hariç tabi :rolleyes: )

9. YILDIZ06

YILDIZ06 User

sayın modum böyle öneriler oyun için çok iyi olabilir ancak benim bir sorum var ?
    5-3 de 24 saat pala toplayan 1 aylık gemiler sıralamalara ilk 500 e girdiler bu banlamalar ne zaman olacak yada olacakmı ?
    ben şahsen 1 aydır bu oyuna tekrar başlicam diye 2500.sıralarda başladım 1 ay oynadık 2480 ancak olduk bu haksız gemiler ne zaman banlanır ? eskiden en azından (3-5 yıl önce) ayda 1 banlama dalgası gelirdi şimdi yok aynı adamların 5-6 tane gemisi var yapıp yapıp satıyorlar merkez ekiple bir irtibat kurulamaz mı bununla ilgili ?

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili şikayetiniz raporlarımıza eklenecektir. Er ya da geç haksız kazanç sağlayan bu kullanıcılar hakkında gerekli cezai işlemlerin gerçekleştiğini göreceksiniz. Ancak sizden bir ricam lütfen konuların altına konudan bağımsız mesajlar atmayınız.

İyi forumlar.

11. Ben de bir aralar konu açmıştım özel günlük görevlerle palladium alınabilsin diye :) belli bir sınır olduğu taktirde çok iyi olur mesela haftada 1 demişsin güzel bence , oyum olumlu , sınır olunca suistimal edilemiyor sonuçta ^^

12. Konunu hatırladım oyumu olumlu kullanmıştım inşallah olur önerin...;)

ZONGULDAKLIII ve militaryship-3 bunu beğendi.
  13. YILDIZ06

YILDIZ06 User

Konu palladium olunca anlık refleksle yazdım. Tamam o gün geldiğinde bu tarihi not ederek size teşekkür için konu açacağım. Sizede iyi forumlar.

__ßy_CeSeTT[ŹΛŹΛ] ve Minerva bunu beğendi.

14. Evet Haftada biri ayarlayamaya bilirler ama 168 saat geri sayım sayaçı koyabilirler. Geri sayım bittiğinde paladıum gönderme butonu aktif olabilir. Birde paladium sınırlı üretilerbilir örnek : seprom gibi maksimum kapasitesi olabilir ki bu da 604 GG yapar. Geri sayım bitip Gönder Butonu aktif olduğunda gönderebilir olabilir.

Bunlar Geliştirilebilir fikirlerdir. verdiğiniz cevaplar gibi yorumlara açık bir konu her yorum ile daha iyi sonuçlar alınacağı açıkca bellidir.Yapılan tüm yorumlar için müteşekkirim...

Son düzenlenen: 2 Şubat 2020
  15. RobinKudin

RobinKudin User

Güzel görüş... Destekliyorum

16. Themis.

Themis. Guest

@***BATTALGAZİ*

Merhaba,

Atmış olduğunuz mesajda hesap ticaretine teşvik içerikler bulunduğundan dolayı hesabınızıda gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Kurallara Buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen forum içerisinde ilgili kurallara uymaya özen gösterelim arkadaşlar.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş