Para Birimi Değişikliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yahya.43 tarafından 10 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yahya.43

yahya.43 User

Merhaba,

İşim gereği yurt dışında bulunmamdan dolayı ödeme mağazında para birimim Euro bunun değişikliği için Supporta 2 aydır para birimi değişikliği için üç kez yazdım üçündede red cevabı aldım,
    1. sebebi vpn kullanıyorsun(Vpn kullanmıyorum),
    2. sebebi ilk tabimin üzerinden 1-2 ay geçmesi söylendi,
    3. sebebi tekrar vpn kullanıyorsun(Vpn kullanmıyorum),

Para birimi değikliğini yapmak istemiyorlar mı anlamış değilim, yapmak istemiyorsanız lütfen forumdan atacağim linkteki konuyu kapatın bence.

[Link Paylaşımı Yasaktır]

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Haziran 2021
  2. Merhaba,

Öncelikle Bu tip konular hakkında forum üzerinden ne yazık ki yardımcı olamıyoruz. Konu ile alakalı tekrardan bir bilet oluşturup, gerekli belgeler ile birlikte yazmayı unutmayınız. Sorununuz İncelenip çözülecektir.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 10 Haziran 2021
  3. yahya.43

yahya.43 User

Sayın Modum,

Gerekli belgeler daha önce istendi ancak yardımcı olamadılar Vpn kullandığım iddaa ediliyor.

İyi Forumlar.

4. smoonrise

smoonrise User

Öncelikle ülke değişliği sebebi ile maalesef iş seyahat bile olsa değişiyor ve kalıcı uzun süre aynı ülkeden giriş olmaz ise support değişmiyor bu neden ile en iyisi o süreyi bekle ve süre dolunca yeniden supporta yaz , değişim olunca ise araştır sor soruştur ve en iyi vpn hangisi ise yurtdışındayken vpn seçeneklerinden TÜRKİYE seç onun üzerinden giriş yap oyna , maalesef lag ping fazlası ile olacaktır ama para birimi sorunun çözülmüş olur şuan aklıma gelen çözüm bu .

Son düzenlenen: 11 Haziran 2021
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyun içerisinde VPN kullanımı yasaktır. Ancak bu kuralı es geçerek VPN kullanmanız; ödeme yöntemi sorunları oluşturacaktır. Ne yazık ki değişiklik süreçlerinde işlem onayları birden fazla global gözükmesi durumunda işlem yapılamaz durumda oluyor.

Yan hesabınızla mesaj oluşturduğunuzu görüyorum; aynı konu içerisinde birden fazla aynı kullanıcı hesabı kullanmak yasaktır.

İyi Forumlar.

6. yahya.43

yahya.43 User

Yan hesapla mesaj oluşturmamı tespit etmişsiniz bu çok güzel, VPN kullanmıyorum ve biliyorum ki VPN kullanmak yasak.

Buraya konu açma sebebim sizden öneri almak, merkez ofsinizin ilk inceleme üzerinden kaç gün geçmesi gerekiyor tekrar talep oluşturabilmem için.

İkinci kez söylüyorum VPN kullanmıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Haziran 2021
  7. Merhaba,

Öncelikle Forum içerisinde Moderatör uslubu (Merhaba, İyi Forumlar) Kullanmayınız.

Öneri olarak 3 ay boyunca sadece Türkiye Üzerinde bulunduktan sonra Support Ekibimize yeni bir bilet oluşturun. Gerekli bilgilendirmeyi Support Ekibimiz daha öncesinde size yapmıştır.

İyi Forumlar.

8. yahya.43

yahya.43 User

İstediğim cevap buydu, konuyu kilitleyebilirsiniz.

9. Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.