Destek .Paradoks.'a Sor

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

Çoğu oyuncunun kafasında oluşan epey bir soru var. Bu soruları da mümkün oldukca farklı konularda, Discord sunucusunda, chatte cevapladım. Lakin bu cevaplar o an online olan veya o konuyu okuyan az sayıda üye görüyor. Bu nedenle sizlerden gelen bazı soruları burada toplamayı ve oluşturacağım .Paradoks.'tan Cevaplar isimli konuda cevaplayacağım. Bu sayede kafanıza takılan sorular için .Paradoks.'tan Cevaplar isimli konuyu inceleyerek daha önce sorulduysa cevabın bulabilirsiniz. Eğer sorunuzun cevabı o konuda yoksa bu konu üzerinden sorabilirsiniz.

Bazı kısıtlamalarda mevcut tabi ki:
    1. Sorulan sorular forum, GİŞ ve etik kurallara uygun olması zorunludur,
    2. Kişisel sorular sorulması yasaktır.
    3. Daha önce sorulmuş soruyu sormak yasaktır.
    4. Tek seferde konuya sorunuz cevaplanana kadar sadece 1 mesaj yazabilir ve o mesajda sadece ve sadece 1 soru sorabilirsiniz.
    5. Birden fazla hesap ile aynı kişinin forumda soru sorması yasaktır.
    6. Cevaplanacak sorular kişisel olarak seçeceğim. Yani herhangi bir kronolojik veya başka bir sıralama bulunmamaktadır.
    7. Sorulan sorunun cevaplanması için herhangi bir zaman kısıtlanması yoktur. Kişisel olarak zaman buldukca soruları cevaplayacağım.
    8. Farklı mecralardan sorunun cevaplanması için baskı yapılması yasaktır!
    9. Kişisel hesabınızda aldığınız cezalar ile ilgili soru sorulması yasaktır!
    10. Support biriminden alınması gereken konularda soru sorulması yasaktır!
    11. Kurallarda herhangi bir zaman değişiklik, ekleme veya çıkarılma olabilir!
    Bu kuralara uymayan oyuncuların mesaj(lar)ı cevaplanmayacak ve üyenin konuya mesaj yazması engellenecektir! Yazılan mesaja bağlı olarak oyuncunun forum veya kişisel hesabına dahi ceza uygulanabilir!

Son düzenlenen: 5 Haziran 2020
    -UZMAN_ADAM- ve Minerva bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

• Soru Cevaplandı!
    Oyunun geleceği nasıl olacak, sizin yorumunuz nedir?

Son düzenlenen: 5 Haziran 2020
  3. Bug kullanan kişilere gerekli ceza verilecek midir çünkü 6 ayda yapilacak şeyleri bug ile 1 günde yaptilar da geliştirme buguyla bir de birlestirme bugu ile
    Bir de kuiper kapısı chromin bugu yapan kişilere ceza verilecek midir
    Görevlerinizde kolayliklar dilerim :)

• Kurallara uygun şekilde tek seferde 1 soru sorunuz!
    Benim sorularım bunlar
    1-Yeni takım lideri sizmisiniz(Artemis gibi) Çünkü artemisin görevi bıraktığı söyleniyor.
    2-Neden team leader ünvanı olduktan sonra artık forumda konulara eskisi kadar mesaj atmamaya başladınız eskiden insanlara yardımcı olurdunuz.
    3-Support görevliği de yapıyormusunuz?

Benim sorularım bunlar gördüğünüz kadarı ile herkesin merak ettiği ve giş'e uygun oyun içi sorular.

4. 1/5 serveri tam olarak hangi sene düzelir? Sizce 2023 bulabilir mi?

Az önce giriş yaptım bl haritasında donma kasmalar oldu artık oyun eskisi gibi tat vermiyor.

2.Eskiden foruma konu açmıştım dükkana indirim ne zaman gelecek saolsun ertesi gün hemen getirmişlerdi şimdi konu açtığımda sonuç yok bu durum admin kaynaklı mı merkez kaynaklı mı?

5. _DODGE_

_DODGE_ User

Selamlar ,

Oyunu ne zaman kapatmayı düşünüyorsunuz :D ?

Hani bu bot sorunu ben oyunu bıraktığımda tavan yapmıştı bu oyunu totalde 5 defa bıraktım 2014 gibi düzeldiydi az bir şey ama şu an ciddi ciddi patlama yapmış ve şu an youtube'dan baktığımda en büyük DO youtube içerik üreticisinin izlenmesi bile 2k'yı geçmiyor.

Açıkçası oyunda yapılan eklemeler ve çıkarmalar , dengesiz yamalar ve özellikle saldım çayıra mevlam kayıra gibi politakalar yüzünden buraya geldik :/ Halada devam ediyor :D

Oyunu kapatırsanız beni helvasını yemeye çağırın :D 13 senemi gömdüm oyun çıktığı günden beri. En azından helvasını yatırdığım uridiumlara karşılık yerim :D

ateistkeci ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. _warmiii_

_warmiii_ User

Sayın admin sosyal medya ve oyun içerisinde bug kullanmayan arkadaşlar ceza olmadığından dolayı bir daha bug olursa milyon gg seprom gibi Ban korkusundan yapmayan oyuncular da olursa bir daha bende yapacağım demeye başladı. Bunun önünü merkezi ekip nasıl almayı düşünüyor. Bir daha ki bugda inanın ne katlama ne paket satabilirler, ancak vip satarlar

Sayfayı Paylaş