Destek .Paradoks.'a Sor

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Merhaba,

  Çoğu oyuncunun kafasında oluşan epey bir soru var. Bu soruları da mümkün oldukca farklı konularda, Discord sunucusunda, chatte cevapladım. Lakin bu cevaplar o an online olan veya o konuyu okuyan az sayıda üye görüyor. Bu nedenle sizlerden gelen bazı soruları burada toplamayı ve oluşturacağım .Paradoks.'tan Cevaplar isimli konuda cevaplayacağım. Bu sayede kafanıza takılan sorular için .Paradoks.'tan Cevaplar isimli konuyu inceleyerek daha önce sorulduysa cevabın bulabilirsiniz. Eğer sorunuzun cevabı o konuda yoksa bu konu üzerinden sorabilirsiniz.

  Bazı kısıtlamalarda mevcut tabi ki:
  1. Sorulan sorular forum, GİŞ ve etik kurallara uygun olması zorunludur,
  2. Kişisel sorular sorulması yasaktır.
  3. Daha önce sorulmuş soruyu sormak yasaktır.
  4. Tek seferde konuya sorunuz cevaplanana kadar sadece 1 mesaj yazabilir ve o mesajda sadece ve sadece 1 soru sorabilirsiniz.
  5. Birden fazla hesap ile aynı kişinin forumda soru sorması yasaktır.
  6. Cevaplanacak sorular kişisel olarak seçeceğim. Yani herhangi bir kronolojik veya başka bir sıralama bulunmamaktadır.
  7. Sorulan sorunun cevaplanması için herhangi bir zaman kısıtlanması yoktur. Kişisel olarak zaman buldukca soruları cevaplayacağım.
  8. Farklı mecralardan sorunun cevaplanması için baskı yapılması yasaktır!
  9. Kişisel hesabınızda aldığınız cezalar ile ilgili soru sorulması yasaktır!
  10. Support biriminden alınması gereken konularda soru sorulması yasaktır!
  11. Kurallarda herhangi bir zaman değişiklik, ekleme veya çıkarılma olabilir!
  Bu kuralara uymayan oyuncuların mesaj(lar)ı cevaplanmayacak ve üyenin konuya mesaj yazması engellenecektir! Yazılan mesaja bağlı olarak oyuncunun forum veya kişisel hesabına dahi ceza uygulanabilir!
   
  Son düzenlenen: 5 Haziran 2020
  -UZMAN_ADAM- ve Minerva bunu beğendi.
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

  • Soru Cevaplandı!
  Oyunun geleceği nasıl olacak, sizin yorumunuz nedir?
   
  Son düzenlenen: 5 Haziran 2020
 3. Bug kullanan kişilere gerekli ceza verilecek midir çünkü 6 ayda yapilacak şeyleri bug ile 1 günde yaptilar da geliştirme buguyla bir de birlestirme bugu ile
  Bir de kuiper kapısı chromin bugu yapan kişilere ceza verilecek midir
  Görevlerinizde kolayliklar dilerim :)
   
  • Kurallara uygun şekilde tek seferde 1 soru sorunuz!
  Benim sorularım bunlar
  1-Yeni takım lideri sizmisiniz(Artemis gibi) Çünkü artemisin görevi bıraktığı söyleniyor.
  2-Neden team leader ünvanı olduktan sonra artık forumda konulara eskisi kadar mesaj atmamaya başladınız eskiden insanlara yardımcı olurdunuz.
  3-Support görevliği de yapıyormusunuz?

  Benim sorularım bunlar gördüğünüz kadarı ile herkesin merak ettiği ve giş'e uygun oyun içi sorular.
   
 4. 1/5 serveri tam olarak hangi sene düzelir? Sizce 2023 bulabilir mi?

  Az önce giriş yaptım bl haritasında donma kasmalar oldu artık oyun eskisi gibi tat vermiyor.

  2.Eskiden foruma konu açmıştım dükkana indirim ne zaman gelecek saolsun ertesi gün hemen getirmişlerdi şimdi konu açtığımda sonuç yok bu durum admin kaynaklı mı merkez kaynaklı mı?
   
 5. _warmiii_

  _warmiii_ User

  Sayın admin sosyal medya ve oyun içerisinde bug kullanmayan arkadaşlar ceza olmadığından dolayı bir daha bug olursa milyon gg seprom gibi Ban korkusundan yapmayan oyuncular da olursa bir daha bende yapacağım demeye başladı. Bunun önünü merkezi ekip nasıl almayı düşünüyor. Bir daha ki bugda inanın ne katlama ne paket satabilirler, ancak vip satarlar
   
 6. Benim iki sorum olacak.
  1- Eskiden normal görevler npc yok etme ağırlıklı ve kayda değer uridium ödüllü olurdu fakat son yıllarda ödüller pvp ağırlıklı ve çok çok az uridium vermekte. Bu durum hakkında güncelleme yapılacak mı ?
  2- Pvp nin yasak olduğu sadece npc yok etmek ve uridium toplamak amaçlı (özel görevlerde olabilir ve haritada kalma süresi kısıtlandırılabilir) yeni ve kalıcı harita (donuk labirent benzeri) açılması düşünülüyor mu ?
   
 7. KomediaN

  KomediaN User

  • Soru Cevaplandı!
  anti bot sisteminin düzgün çalıştıgını düşünüyormusunuz ?
   
  Mineral bunu beğendi.
 8. smoonrise

  smoonrise User

  Adil bir yönetim adına GG bugu yapanların diğer bug cezaları gibi ŞP puanları silinecek mi ?
   
  Mineral bunu beğendi.
 9. sunucu sorunları yüzünden etkinlikten kaybedilen süre sonuna eklenecekmi 5 ocakta bitecek etkinlik hedefleri tamamlamamız için giremediğiz zamanın süresi eklenmesi gerekiyor
   
 10. 1 - Oyunda bukadar çok bot olması diyer oyuncularıda bot kullanmaya teşvik ettiğini düşünüyormusunuz.
  2- Bizim göremediğimiz fakat 7 /24 kapı yapan oyuncuların milyon uri kasması standart oyunculara göre etik olduğunu düşünüyormusunuz. 3- Yeni gelen modüllerin oyun içi hasar oranını kat ve kat arttırmasından dolayı bot lu dediğimiz gemilerin 1 kaç sn içinde çok fazla yaratık kesmesi server sisteminin kastığını ve yıprattığını düşünüyormusunuz.
  4- Tablet veya telefon üzerinden oyuna girebilmek için başlat butonunu aktif etmek gibi bir çalışma yapılıyor mu.
   
  Mineral bunu beğendi.

 11. 1. Aegis Elite, Citadel Elite, Spearhead Elite için PVP amaçlı bir düzenleme buff gibi bir şey getirilmesi düşünülüyor mu? Bu konuda çok sayıda konu açsamda herhangi bir geri dönüş olmadı gerçekleşmede pek olmadı.

  Yani +2 lazer slotu yeteneklere biraz yükseltme ekstra kalkan bonusları, +1 jerenatör yuvası getirilse bence güzel olurdu.

  Bu dediğim sadece Aegis için değil topluca bu 3 gemiye verilmesi gereken kritik bir güncelleme olacağını düşünüyorum.

  Yani Aegis Elite'e +1 jerenatör slotu, +2 lazer yuvası, %10 ekstra hasar bonuslar getirilse bunun benzeri Citadel ve Spearhead için uygulansa eski gemiler yeniden haritalara dönebilir.

  2. Unity ne zaman hayata geçecek?

  3. Unity ile beraber oyuna Easy-Anticheat gibi bir koruma servisi ile anlaşılıp oyunda ki hileler bu şekilde engellenecek mi?
   
  Son düzenlenen: 29 Ocak 2021
 12. Mineral

  Mineral User

  Unity ye geçse ne olur.Yillarca yapilan haksız kazançlar cezasız kaldiği sürece.10 yıllık üyeliklerin rütbeleri siralamalari ne halde.Her geçen günde daha gerilere gitmektedir.Bunlarin yillardir nedenlerini oyuncularin bir çoğu biliyor.Şu günlerde bile siralama ve rutbe olarak hic bir zaman ulaşilamayacak kadar mesafe actirilmiş iki eş deger güçte ama açılış tarihleri birbirinden cok farkli uyeliklere.Yani şu saatten sonra gelecek adil rekabetin bile bir anlami olmayacak çok oyuncu tarafindan.Çok geç kalinmis .Vaktinde gelmeyen adalete kim itibar eder..
   

Sayfayı Paylaş