Destek .Paradoks.'tan Cevaplar

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

2. .Paradoks.

İlk soru ile başlayalım.
    İlk olarak Artemis bir kaç ay önce görevinden (İCM'likten) ayrılmıştır. Akabinde ise kendisinin yerine başka bir Bigpoint çalışanı Türkiye topluluğu için İCM'lik görevine başlamış ve hala da devam etmektedir. Artemis görevde iken Takım Lideri (TL) (bizim durumumuzda liderleri) görevi için @-ThyPhon- ve beni yetkilendirmişti. Malumunuz @-ThyPhon- görevi bırakınca tek ben kaldım.
    Şu anda takımda Takım Lideri görevimi aktif şekilde devam etdirmekteyim. Lakin ben yetkilerimin ve görev alanımın Artemis ile aynı olmadığı husunu özellikle vurgulamam gerek. Takım Lideri İCM'den bir alt konumdaki yetki olduğunu belirtebilirim (takım içi yetkiler hakkında çok daha fazla detayı buradaki konudan öğrenebilirsiniz). Artemis'in yerine şu anda yeni İCM'miz görevin yapmaktadır.

3. .Paradoks.

Sanırsam, daha önce ki soru/cevap videosunda benzer bir soru için cevap vermiştim.
    Yine de kısaca oyunun indirilebilir istemci ile birlikte performans ve yeni özellikler ile daha fazla olanak sunarak uzun yıllar daha severek oynamaya devam edeceğin düşünüyorum.

Son düzenlenen: 6 Haziran 2020
    -UZMAN_ADAM-, _-Thanatos-_ ve Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş