.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Delly43

Delly43 User

Bu simge üst düzey şeytani semboldür bakmayın yanıma geldiler üstünüze kötülük çekebilir veya benim tahtalar eksiq

2. Selamlar, umarım iyisindir :) Rapor ettiğim konu hakkında hâlâ işlem yapılmadı. Ben mi yanılıyorum acaba, emin olamadım. E-pin ile ilgili olan konuyu inceler misiniz?

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hey gidi hey :) buralar baya sessizleşmiş :D :)

4. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

O zaman biraz haraket getirelim? :)

Luminous bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şahsen imkanlar dahilinde getirebildiğim kadar getiriyorum. :D Bazı şeyler sıkıntı yaratabileceği için genel olarak kendimi frenlemeye çalışıyorum. :D :)

6. hoşgeldiniz sayın paradoks yeni görevinizde başarılar dilerim ... :)

7. Merhaba paradoks adminim namı değer takım liderim oncelikle size saygılar ve sevgiler diliyorum acaba sizinle fotoğraf çektirme durumumuz var mıdır tr 3 oyuncusuyum mmo şirketindenim ve oyundaki nickim de
    *ΛらΛϤɪ̇ş*ϦƐ尺ҚƐ௱ΛŁ* idir
    İyi geceler diliyorum size

8. ateistkeci

ateistkeci User

Buraya da atsam mı Paradoks ile fotoğraf :D

Luminous bunu beğendi.
  9. Merhaba adminim . Admin gemileri haritaya gelecek ya acsba siz de gelecek misiniz tr 3 e

10. .Paradoks.

Uzay epey büyük ama bir gün karşılaşırsak nede olmasın? :)

yükle, yükle yakışıklı çıkmıştım :)

@hayaligenc adminimiz yapıyor şu an veya yakın zamanda yapacak bir etkinlik. Bende müsait oldukça katılırım etkinliğe :)

11. [​IMG][/url][/IMG]
    hayalıgencle cekıldık bekleyın bırazdan atarım foto nedense yukleyemıyom yardım edecek olan var mı

Son düzenlenen: 1 May 2020
  12. ateistkeci

ateistkeci User

Hemmen atıyorum orada linç edilirken olan fotoğrafı :D

Yılbaşında olanı bulamadım ama geçen 5-2'ye gelmiştin bi ziyarete :D onu atayım :)

Seç, beğen, al fotoğraflar :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  13. bi şey diyecem ya ben fotograf yukleyemedım nasıl oluyor soyler mısın bız de az once hayalıgenc ıleydık

14. ateistkeci

ateistkeci User

Hızlı resime yükledikten sonra oradan forumlar için olan kısmını seçip linkini at ya da benim gibi DC'de arşiv sunucusu oluştur oraya at resimleri sonra linkini kopyala ve buraya yükle :p

15. oyle yaptım ama olmadı :(

16. Paradoks admin beşiktaşlı galiba :D

17. ateistkeci

ateistkeci User

Hangi linki alıyorsun ki :p

18. .Paradoks.

düzelttim resmi:)

Titan. bunu beğendi.
  19. ateistkeci

ateistkeci User

Aaaaa düşman var orada :D

20. :):po_O:cool:
    adminim ben ekiyom da hep yle cıkıyor nasıl olacagını ogretırmısınız :) bu arada sızle de boyle bır fotom olsun ısterım
    ınsallah sız de hayalıgenc gıbı foto cekersınız . Benı kırmazsınız ınsallah beklıyorum bakın siziiiiiiii :D:p
    forum lınkını alıyom

Sayfayı Paylaş