.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Luminous bunu beğendi.
  2. Adminim fotoyu paylastıgımda link gozukuyordu onun icin sildim ama hala sizde gozuluyor . Korktumbirşey yapamazlar değil mi link var da burdaki insanlar oyle segil biliyorum ama kotu niyetli insanlara denk gelirsem diye korktum
    Aha sonunda yukleyebildim başka bir site denedim olduu ollley :)
    Lütfen sizlede fotoğraf çekelim beni kırmayınnnnnn :) :p
    Adminim nasılsınııız
    Acaba bugün haritada olacak mısınız .
    Bugün olmazsa başka bir gün dc den ayarlayıp beraber foto çekilebilirmiyiz :):p

Son düzenlenen: 5 May 2020
    .Paradoks. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

1000. mesajım ve sevgili takım liderime sevgilerimi iletmek istiyorum. Nasılsın iyimisiniz

4. .Paradoks.

Sevdim seni genç. Artık sevilen modlar listesinden.

Luminous bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Bana yetişmen için kaldı 1800 mesaj hadi ha gayret yaparsın

6. .Paradoks.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

a sad story :D
    İzninizle bende şuraya bir parça bırakmak isterim;

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. 34KAAN34

34KAAN34 User

Eva fena değil :) izlenir.

9. Karga

Karga User

Sen kimsiniz lo

10. Merhaba adminim

Geçtiğimiz gün forum banı almıştım. Supportla yaptığım görüşme neticesinde forum banım sonlandırıldı. Ancak uyarılarda aldığım ceza gözüküyor. Gözükmesi normalmi?

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Ne yazık ki moderatörler olarak uyarı silme yetkisine sahip değiliz. Takım Liderimiz gerekli işlemi yapacaktır.

İyi Forumlar.

12. Peki modum ceza verdiğiniz durum hala geçerli dimi? Bug videosu paylaşmış olan kanalların herhangi videosu forumda paylaşılması yasak artık değilmi? Forum cezamın tam olarak ne şekilde kaldırıldığını bilmiyorum, support bu konuda bir açıklama yapmadı.

Yani bu tür kanalların videolarının paylaşımı yasak olmadığındanmı kaldırıldı? yada uyarılmadan bilgi verilmeden cezalandırıldığımdan mı ceza kaldırıldı bunu bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş