.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tartışma yaşadığım bana göre sert bir mod dinle yargıla ceza ver yerine yargıla ceza ver dinle şeklinde işini yapıyor yada biz ters düştük bilemicem yanlış anlaşılmasın bu dediklerim sadece forumdan ban yemiş kişilere ön yargısız yaklaşamadığınızı düşünüyorum ve acıklarken güzel bir dille izah edip sakinleştirici cümleler yerine sinirli insanı dahada sinirlendircek şekilde konuşmanız sebebiyle olumlu bir mod oyuncu ilişkisi kuramadığınızı kendim icin en azından söyleyebilirim mesela bir olay anlatayım galiba kıyamet modumuzdu galaksi kapım patlıyor siinirlenip oyunda küfrediyorum tabi cm direk banlıyor foruma geliyorum daha da sinirli çünkü oyun yüzünden patlamışım ve konuşma banı yemişim forumdada sert kelimeler kullanıyorum önce dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam kıyamet modumuzdu uyarıyor sonra ben yine devam ediyorum ve banlanıyorum hemen diğer hesabın forumuna giriyorum yine atar gider yapıp niye banladınız yazıyorum kendime göre haklıyım gelişmekte olan bir oyuncuyum kapım oyun hatasından gitmiş sinirliyim yani modumuz geliyor bak sinirlisin lakin argo küfür yasak uyarılmana ragmen devam ettin o yüzden banladım tarzında sakinleştirici,hatamı anlatan bir yazı yazıyor ve ben özür dileyip konumu editliyorum siz yeni ekibin bu konuda biraz zayıf olduğunuzu düşünüyorum modum bu yazıyıda eleştiriye acık olduğunuzu düşündüğüm icin yazıyorum

.Paradoks. bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Kıyamet epey bu forumun ve üyelerinin kahrını çekti. Onun emekleri büyük. Ama bu takıma da bir şans vermek gerek. Sebep olmadıkları şeylerden ötürü küfür yiyorlar. Artık taş olsa bir yerde çatlar.

3. sizde haklisiniz birkac gun forumda takıldım cok tip insan var hicbirseyden mutlu olmuyorlar herseyden sikayet ediyorlar ve en onemlisi burdaki modlari sadece forum duzenini korumak ve oyun hakkinda yardim edip bilgi alisverisinin saygi cercevesinde yurumesini saglamak oldugunu yetkilerinin sadece forum icerisinde oldugunu ellerinden sadece sikayetleri merkeze iletmek geldigini anlamayip durekli ayni seyleri söylüyorlar ustelik hediye bile dagitilsa biraz arastirdim cumhuriyet bayraminda kod berilmis neden sinirli verdiniz diye laf ediyorlar kiyamet modumun zamandi boylr degildi ya biz deger biliyorduk hal boyleyken simdi modlarda artık biraz sertlesmisler çünku buna zorlanmislar gibi duruyor

4. Aliens

Aliens User

Seni ziyarete geldim!
    [​IMG] [​IMG]
    Beraber hem bir sohbet hem de bir kahve ve tatlı yeriz diye düşündüm. :)

5. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Ne iyi etdiniz, bir fincan kahvenin 40 yıl hatrı vardır ne de olsa :). Nasılsınız? iyi misiniz? Bu aralar sınavlar ile vaktimin çoğunu harcıyorum, pek hal hatır sormadım ne yazik ki:(.

6. Aliens

Aliens User

İyiyim çok şükür, hem de çok. :) Siz nasılsınız diyeceğim ama sınav demenizden halinizin pekte iyi olmadığını anladım. :( Hiç önemi yok, siz hayatınızda başarılı olun, gerisi hayatınızdan önemli değil. Zaten yeterinde inceliğinizi gösterip forumda çok yardımcı oluyorsunuz. :)

.Paradoks. bunu beğendi.

7. Benden bu kadar icraatleri artık bekleriz modum :) Bir arpa boyu yol alamayan bir oyunun beni haksiz cikarmasini o kadar cok istiyorum ki...

Eh ben kendimi yirtmayacam artik fikirlerim guncelleme fikir havuzunda buyurun bakin ister begenirsiniz ister begenmezsiniz benim icin hava hoş :)

yılmazbey47 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şimdiden hoşgeldin ve hayırlı olsun. :D :)

.PEMBE-PANDA., Labirent ve .Paradoks. bunu beğendi.
  9. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Amanın, burada taze bir kan kokusu alıyorum. :D Oy, karnım da iyi acıkmıştı. @.Paradoks. baştan diyeyim, kanı benimdir! :D Böcek kanı sever. :D
    Bunu sen iyi bilirsin. :D

.Paradoks. ve .PEMBE-PANDA. bunu beğendi.
  10. @BETERBÖCEK kan falan yok burda siz yanlış geldiniz sanırım (shock)

11. .Paradoks.

Vejeteryanım ben artık biliyorsun senindir hepsi :D

12. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Yok, yok. Ben gördüm göreceğimi. :devil: Hele bir o zaman gelsin pandanın kanı böceğindir. Bak, Paradoks'ta direk sattı seni. :D Yalnız hakikatten o nasıl bir satıştır yahu? :face-screaming::face-savouring:
    Hadi oradan, vejateryenmiş, sakatat yemek isteyen kimdi? :tears-of-joy:

13. Bence en yakın zamanda vejeteryan olmalısınız

14. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Şırdan diye başımın etini yediniz, vejeteryan laflarını yutmayız, bu oyuna gelmeyiz :unamused-face::pile-of-poo:

.Paradoks. ve .PEMBE-PANDA. bunu beğendi.
  15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Ama bugün yemekte etli pilav var. :D
    Yok, yok... Yer miyim ben o numaraları? Pis Şırdan'cılar! Şırdan'ı da 'Heç sevmeyik, kebabı eyi bilirik.' :p

16. Vallahi bu arkadaşların acilen vejeteryan olmaları gerekli .Akacak kan damarda durmaz tamam da bu kadarı da fazla :(

17. .Paradoks.

Bırakıyorum vejeteryanlığı :D Kebab getirin bana :D

18. Spinaci bunu beğendi.
  19. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Gel dostum, hemen yiyelim bir acılı Adana, Ca kebabı. :D Kim tutar ki bizi? : D
    Hahaha, şeytan olduğum doğrudur. Dur, daha seni de etobur yapacağız, ne öyle bambu falan. Belki birtane de Panda Kebap yaparız, ne dersin? :D

Spinaci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş