.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BETERBÖCEK panda kebabı nedir ya daha atıcı olsana böcek kızartmalı beyaz pilav

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2019
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

Dengeleme :( gecenin bu saatinde ts dekilere okurken çıldırdığım hatta beraber çıldırdığımız bu ne laa böyle diye tabi ki de bu kadar argosuz değildik bu fikir kiminse saygıyla anıyorum lakin izniniz varsa Battle Royale acayip mantıklı geldi onu bir fikir havuzuna acam :p:p

3. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

1 Nisan günü yapılan bir şaka olduğunu açıkça belirtmiştim mesajımda. Genel olarak bir konuyu sona kadar okumaya çok az insan tahammül ettiğinden bu gibi durumlar oluşuyor ne yazik ki. Bunun dışında eski zamanlardaki Jackpot arena bence battle royal sistemine en büyük örnek olabilir Darkorbit adına.

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Haklısın. :D Zaten o alışkanlıkla taze kan olduğunu anladım. :) :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

Bende halimi, hatrımı sormaya geldi sandım birisi :without-mouth::disappointed-face:

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

PC'de sıkıntı olduğu için telefondan girebiliyorum. Baya zorluyor maalesef. :(
    Yoksa kasıtlı bir durum yok. :D Ayrıca forum işleri vs. az çok bildiğim için sormadım sanırım. :D
    Onun dışında durumlar nasıl :) keyifler yerinde mi ? :D

7. .Paradoks.

teşekkür ederim, çok iyiyim bu aralar :)
    Siz nasılsınız ?

8. Nasılsınız sayın Paradoks ben halinizi ahtrınızı sormaya geldim :D:rolleyes:

9. .Paradoks.

Hoşgeldiniz, hoşgeldiniz. Teşekkür ederim siz nasılsınız? :D

10. Hoşbulduk.Hoşbulduk.Sevinvincinize duacıyız bizlerde işte kuşlar dediki paradoksu bi ziyaret et çünkü mükemmel insan dedi geldim :))

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Rica ederim. :D
    İdare ediyorum diyebilirim. :)

12. Paradoks Bot lar ne zman banlanıcak öyle konu kapatıp kitlene ile bir yere varılmaz.

13. .Paradoks.

Belki yarın, belki yarından yakın tarihte...

14. Hep aynı Supporta 1 defa bunu söyledi ama hiçbiri olmadı buna artık lütfen bir tarih veya kesin bir çözüm bulun

15. .Paradoks.

Şimdi ben size bir tarih söylesem ve o tarihte hiç bir şey olmazsa, sonra siz bana neden olmadı diye hesap sormaz mısınız?

ZONGULDAKLIM bunu beğendi.
  16. Dediğiniz doğru ama sabrımız kalmadı gün oalrak veremiyorsanız en azından mevsim veya bir ay ismi söyleyebilirsiniz.

17. .Paradoks.

Yukarda verdiğim örnekteki gibi durum her hangi bir söylemde bulunduğumda yine yaşanacak. Ne yazik ki, her hangi bir tarih bilgisine sahip değilim. Keşke size bu mutlu haberi verebilsem en kısa sürede.

18. Adminim bu siz misiniz? :D

Bir tane attent kestiğiniz sevaba girdiniz :)

Beraber kasılabilir miyiz :D Ben yaratık getireyim siz patlatın :D :D :D

19. .Paradoks.

Evet, benim. Ramazan ayına özel etkinlikler çerçevesinde sizlerle birlikte haritlarda kasılıyoruz :).

polatalemdar311 bunu beğendi.
  20. 2 BL de ki o büyük yaratığı beraber (eıclerle) kesebilir miyiz.

Çünkü diğer yaratıklar kesiliyor aşağıda ki invoke ile yukarda ki beyin veren yaratığı kesmeye gelirseniz mükemmel olur :D

Promeus lazerlerini fullemek için rinuks lazım :)

Şimdiden teşekkürler ;)

Sayfayı Paylaş