paralı sayborg tasarımı

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve -ADANA-01- tarafından 1 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ADANA-01-

-ADANA-01- User

bayadır paralı sayborg tasarımları gelmiyor tekrardan gelmesini istiyoruz.sayın modum üstlerinize rapor edebilirmisiniz bu ricamı.

iyi forumlar dilerim

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bildiğiniz üzere bu gibi konular merkeze ekibin inisiyatifinde olup getirip getirmeme, gelirse ne zaman getireceği gibi bilgiler çok öncesinde haber verilmemektedir. Fakat tabi ki bu arzunuzu iletiriz. Sizlere keyifli oyunlar dilerim. :)

İyi forumlar.

3. Bide terör kapısı vb etkinikler ne zaman gelecek

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yukarıda da belirttiğim gibi gelecek etkinlikler çok öncesinde duyrulmamaktadır. Bu nedenle maalesef gelir mi, gelirse ne zaman gelir gibi sorulara cevap verememekteyiz. Gelmeden önce forumda duyuruları mutlaka yapılacaktır, lütfen takipte kalınız.

İyi forumlar.

K-A-R-A-D-E-L-İ-K bunu beğendi.
  5. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

ben beşini boşunamı aldım gelmisin geelmesin 5,10 sene daha.

onun yerine beacon droit tasarımlarını satışa sunun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2019
  6. _01_

_01_ User

senin ki para da bizim ki afyon dinarı mı kardeş satın alacağız sonuçta senin para verdiğin şeyi biz beleş istemiyoruz bu ne öfke

7. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

banane kardeşim zamanında alaydınız.

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Lütfen tartışma ortamına zemin hazırlayacak ifadeler kullanmayalım. Konu gerekli cevap verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.