Parazit bulaşması

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve has11 tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. has11

has11 User

Parazitle kendini defalarca hasta edince gemindeki lazer diroitte bir ariza olabilir mi çünkü bunun tedavi cpu şu var cpu da çok geç olmadan yazıyor hızını ve darbe ni düşürmesi önemli değil %10 hasari daha cazip ,ben BL haritasında çok kullandım şu anda geminin vuruşları çok değişken oldu onceden hic miss yazmazdi hasarda miss yszmaya basladi bunun sebebi parazit olabilir mi ?

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Parazitin etkisi geçtikten sonra gemi normal vuruşa ve hıza ulaşır. Vurşunuzda miss yazmasının parazitin bir etkisi yoktur.

İyi forumlar.

3. has11

has11 User

O zaman tedavi cpu neden var ki hastalığın %10 hasari artırması çok iyi birşey bir de cpu da çok geç olmadan tedavi ol falan yazıyor ,bu hastalığın lazer hasari uzerinde olumsuz olarak kalıcı ya da zamanla geçen bir etkisi olmadığından emin mısınız?

4. oben

oben User

savaşırken kaçanı yakalamak için hızınızın normale dönmesi gerekmezmi yada kaçarken parazitli iken nasıl kaçar yada kovalarsınızki..

5. has11

has11 User

Düşman keserken hiç kullanmadım hep yarattık keserken kullandım, düşman keserken dez avantajı tabi ki var ama benim merak ettiğim iris in 6 seviyeden 5 düşer sonra kestikçe açılır ya parazitte kendini tedavi ettikten sonra zamanla lazer hasarının gelişmesine sebep olabilir mi ,yoksa etkisi geçtikten ya da cpu uyla tedavi olduktan sonra ,hasar da hicbir olumsuzluğa sebep olmuyor mu ,BL de aynı diroit düzeni ile hasar da durmadan x1 ile 5-10 k parazitten sonra değişiklikler olmaya başladı .2 vurus arasindaki farkta ikisin dede parazit bulasmamisti.yani max 20 k sıkarken 10-15 k sıkmak gibi.

Son düzenlenen: 16 Ocak 2019
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geminize parazit bulaştığı zaman DP ve hızınız azalır, lakin buna karşılık geminizin lazer hasarı yükselir. Bildiğim kadarı ile bunun dışında parazitin lazerlere başka bir etkisi yoktur.

İyi forumlar.

7. has11

has11 User

teşekkürler konuyu kilitleyebilirsiniz.

8. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Rica ederiz :)
    İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.