Geri bildirim Parazit Dalgası Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 7 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tom_Cat

Tom_Cat User

görev sistemi çok karışık.bazen 2 görev veriyor bazen hiç vermiyor ya da veriyorda biz bulamıyoruz.ayrıca etkinlik boss u 1 hafta oldu hala yok.her saat oyunda kalamıyoruz.Lütfen etkinlik görevleri düzgün olsun.

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bu etkinlikte çok büyük problemler var bazen hiç görev görünmüyor bazen görev günlük görevlerde görünüyor başarımlar sayılmıyor aldığım iyileştirme cpu ları envanterime gelmiyor kestiğimiz gemileri saymıyor vs. vs.

3. Bu nasıl etkinlik ya gygerim 1 tane çıkıyor oda yetmiyor 2.000 küçük kesecez bu demanerden bile beter en azından demanerin çıktığı yer ve saati belliydi görev var nasıl bitecek bu görev? 2.000 neysede 1 tane yetmiyor bütün pvplerde biranda çıksa iyi olacakda 1 tane nedir ya.

O kadar laf ettim ama 10:50 görev bitti :D Yakında hercules görevi verirler dikkat edin.

Son düzenlenen: 16 May 2015
  4. wasd1dsaw

wasd1dsaw User

kesinlikle gygerim göreviyle ilgili bişeyler yapılması lazım.
    sanki demaner gibi -her 20dk da bir çıkarmışçasına- kolay yapılacak bir görev değil bu.
    görev düzeltilmese bile bu görevi yapmadan diğer görevlere geçebilme imkanımız olmalıdır.
    yoksa bu etkinlik de daha yarısına yeni gelmşken patlar.

5. Ya Arkadaşlar aynı fikirdeyim bir görev ki ne olduğu belli değil.Nerede bu gygerim gören varsa fotorafını çeksin.Bir görelim bari..Böyle görev mi olur.

6. #tOrk#

#tOrk# User

ben yapmıyorum.

saçma sapan bir planlama.. geçmişte battleray'ın tek olması gibi birşey.. o bile 6 dk da bir çıkıyordu ve herhangi bir yaratıktan 2000 adet kesilmesi gerekmiyordu.. onu kabul edip düzelttiler, ahanda bu şaheser etkinliği düzenlediler..

etkinliği bu şekilde uygulayan yetkilere bir tebrik benden.

7. görevden önceki gün 3er tane kesmiştim görevi verdiniz haritaya giremez oldum bune yav

ES_GALATASARAY_ES bunu beğendi.
  8. bir ise yaramayan etgilik ayni sizin gibi hep bos islere bakiyorsunuz etgilik dedimi bol uri olur bune boyle bos bos oturdugunuz yerde bos etginlik cikariyorsunuz bence bos

birde oyunda kimse kalmamis daha bos etgilik pesindesiniz bunlar bos isler oyle bir etgilik yapinki bizde sizi takdir edelim

9. Uri konusunda laf yok her gün görevden iyi uri geliyor :) İstediğin 10k üstü ise bilemem. Ama etkinliğin boş olduğuna yarı yarıya katılıyorum kronos parçası olmasa hep boş diyecem.

10. sen kac yildir oynuyorsun bu oyunu bilmiyorum da etginlik bos bence 3000 bin uri verio cpu aliyorsun 2700 uri ne oldu 300 uri zengimi oldun bos bence oyunda kimse kalmadi baksana :DD

11. andermo83

andermo83 User

bugun görev cıktı mı ? sağlık bölümü?

12. Mr.Samo55

Mr.Samo55 User

Beyler Gökmen modun yazdığı "Güncelleme:parazit etkinliği" konusunda dikkatimi bir cümle çekti.
    "Ayrıca başlangıçta etkinlik ikramiye kutularında Kronos Zeta kapısı parçalarını topladığınız hakkındaki heyecanızı fark ettim.".Dikkatimi çeken cümle budur.Gene Kronos parçasımı çıktı cümleyi anlamadım.Son zamanlarda Kronos parçası çıkartan varmı??

13. VΛLVE™

VΛLVE™ User

Gereksiz bir etkinlik bence

14. Merhaba ,

Oyundaki etkinlik özel kutularından belli oranlarda şansa bağlı olarak Kronos için kapı parçası çıkıyor. Bazı arkadaşlara çeşitli kapılar için 1 tane yapmış gibi kronos kısmına işlemektedir.

İyi forumlar.

15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forumdaki @ReuelTolkien arkadaşımızın paylaştığı fotoğrafı size paylaşmam yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
    Mesaj linkine buradan ulaşabilirsiniz..

İyi Forumlar

ReuelTolkien bunu beğendi.
  16. Her zaman ki gibi görevlerde başarısızlık var.Gygerim görevi özellikle.Ayrıca çalışanlar dahil hiç kimse hangi gün görev var hangi gün yok bilmiyor, belli bir programa göre ilerlemedi.Bir görev atladık gygerim görevini bir sonraki sağlıklı görev başarılar kısmına işlemiyor.Yani illa o görevi (yani yapması imkansız olanı yapacağız bir başarı için).Etkinlik süper ama, keşke bunlarda olmasa, artık aylardır hep bir bug hep bir açık hep bir hile hep bir hata söz konusu oyunda ne yazık ki.İnşallah düzelir.
    Saygılarımla, teşekkürler etkinlik için.

17. İndirim geldiği için tanesi 950 galiba ve bunları almak senin keyfine kalmış zorla al demiyorlar 15 dk beklersin hastalık geçer.

Dün hastalıklı görev çıktı günlük görevlerde başka görmedim yoktu. Genel Kurmay için devam :D Bugün ki biter son 3 görev :)

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

İyileştirme cpu su satın alıyorum ancak envanterime eklenmiyor 10 luk cpu Z1 aldığım zaman envanterime hiç gelmiyor 50 lik cpu Z2 alınca seyir defterinde cpu aldığım görünüyor indirimli olduğu için 675 uri gidiyor ancak envanter 10 luk cpu geliyor supportada yazdım ama geri dönen olmadı.

19. 50lik yokki ANTI-Z1 tek kullanımlık hasta iken alınıyor ve hemen işliyor, ANTI-Z2 10lu cpudur gemiye takıp kullanıyorsun 50 yok.

*Cihan* bunu beğendi.
  20. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

Arkadaşımızın yazdığı cevap doğrudur teşekkür ederim.

Iyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.