Geri bildirim Parazit Dalgası Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 7 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. korkusuz1

korkusuz1 User

Başkasına da taşıyıcı olmanın nimetlerini sunmak istiyorsun diyo o ne

2. PIB-100 lazeri ile başkasını hasta etmen lazım.

3. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba

Alt alta mesaj yazmak yasaktır hoş bir görüntü oluşturmamaktadır.
    Dikkatli olalım lütfen.

Iyi Forumlar

4. VΛLVE™

VΛLVE™ User

Fikrimi geri aldım müthiş birşey
    gygerimden 5k uri çıktı :D
    bu arada ben ilk saldırdım ama puanı bana gelmedi :(

5. 5k nerden çıktı gygerim kutumu atıyor ölünce ordanmı aldın?

6. VΛLVE™

VΛLVE™ User

patladı :D

7. Patladı? İrislerin patlasın emi daha açık söylesene :D

8. VΛLVE™

VΛLVE™ User

atıyorum kristallon kesersen ne olur ?
    para gelir
    onun gibi işte :D
    ama cubi gibi vuruşa göre paylaşım

9. Bir sürü adam var nasıl 5k gelecek bana bile 1k anca geliyor.

10. bu fotoğraftan sonra bir adet daha beta parçası çıkardım. bence kronos detayı etkinliği kurtaran sayılı detaylardan birisi

11. Bende 2 beta çıktı artık parça çıkmıyormu yoksa 19 mayıs kutusundanmıdır koronos zorluyor.

12. ÇORBACI

ÇORBACI User

Yaptığımız event insanlara zevk değil eziyet veriyor biz 1 gygerim kesemiyoruz görev olarak 3 gygerim görevi çıkarmızsınız sanki her taraftan gygerim fışkırıyor biz kesmiyoruz her eventiniz güçlü oyuncularu koruma ezikleri dahada ezme eventi oluyor ondan sonrada millet oyunu bırakınca kusura bakmayacaksınız niye millet oyunu bırakıyor diye sorgulamayacaksınız.

13. Hercul ya da havoc görevi var mı modum herhangi bir bilgi ulaştı mı size kapı yapmaktan sıkıldık artık cıkmıyor son havoc :D

14. Bugünkü görev niye hercules vermiyor zor görev zaten.

15. andermo83

andermo83 User

bugünkü görevi bitiren varmı :)

16. Tom_Cat

Tom_Cat User

anlaşılan bundan sonraki etkinlik görevleri çok zor olacak.uridyum arttırımı güzel olmuş .klan harici bu görevler yapılmaz.4 gündür daha 1 tane gygerim yazmadı.etkinlik görevleri için daha uğraşmam.

17. Daha yeni grupça gygerim kestik bana yazmadı yetkili arkadaşlar merkeze iletsin ve sürekli 1-7de çıkıyor gerekeni yapmalarını istiyorum zaten biri kesti sürekli kafam bozuk.

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bu gygrimler hep MMO haritalarındamı çıkıyor banamı öyle geliyor bugün 3 defa gygrim peşinde dolaştım üçüde MMO haritasında çıktı .... biraz önce yine gygrim çıktı yine MMO haritasında çıktı harita MMO lu dolu ve yaratık çıkar çıkmaz hemen istasyona çekiyorlar görevi yapabilmek için MMO yamı geçelim yoksa adam akıllı bi etkinlik yapabilecekmisiniz.

Son düzenlenen: 21 May 2015
  19. Hep mmoda çıkıyor bütün adminler mmodamı oynuyor napıyorsa oraya özel çıkıyor hep.

20. VΛLVE™

VΛLVE™ User

5 kişi :D
    2 kişi ilk onda
    1 kişi 1.
    biri ben
    bide benden biraz daha iyi durumda bir adam :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.