Geri bildirim Parazit Dalgası Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 7 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yarın son günü ve başarı için son görev kaldı, yetkili arkadaşlar gerekli yere "Yarın kolay sağlıklı görev vermelerini" söyleyebilir mi? Gygerim kesilmiyor bizim haritaya gelmedi bi türlü düşman kesiyor bizi.

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Görevler etkinlik başlamadan önce ayarlanıp sisteme verilmiştir.Bu saatten sonra görevin değişmesi çok zordur.O yüzden zorda olsa görevi yapmaya çalışmalısınız.6-7 kişilik gruplarla görev yapmak daha kolay oluyor.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 May 2015
  3. İmkansız modum düşman haritasnda çıkıyor hep biz alıyoz gelip kesiyorlar nerede adalet nerede eğlence, sağlamlar gelip keyfi adam kesiyor biz görev yapamıyoz. Bizim haritada çıktığını görmedim hiç başta mmoda çıkıyordu düzelttiler şimdi mmo vru bizden göremedim.

Gygerim kesemiyoz ünvan için uğraştık ama son görevle kaçıyor bunun telafisi olacakmı adamlar 1 görev fazladan atsa ölür sanki.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2015
  4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda kurallar gereği alt alta yazmak uygun değildir.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2015
  5. ÇORBACI

ÇORBACI User

Normalde bugün etkinliğin bitmesi kazımdı devam ediyor ancak görevler görünmüyor maden etkinliği 1 gün uzattınız görevleri kaldırmasaydınız bari 2 görev kaldı bugün tamamlamaya çalışırdım onları ama artık tamamlayamayacağım.

6. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

25 Mayıs 2015 tarihinde 23:59 yerel sunucu saati ile sona erecektir.

İyi Forumlar

7. ÇORBACI

ÇORBACI User

Madem etkinlik devam ediyor niye görevler görünmüyor?

8. Başlıklar çok güzel

Gygerim kesme gibi lanet olası zor bir görev var :D o görev yüzünden çok istediğim genel kurmay başkanı başlığını alamıyacağım arkadaş dost düşman herkesi kesiyorum yinede bana yazmıyor :D

9. ÇORBACI

ÇORBACI User

Etkinlik hala devam ediyor ama kalan 2 görevimde kulede görünmüyor

10. Etkinlik devam etmiyor. Sadece gygerthrall npc si oyunda kalacak diye biliyorum ama gygerimden haberim yok eğer gygerim de kalırsa güzel olur yarım saate bir 4-5 k uri rahat gelir :D

11. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bahsetmiş olduğunuz konu hakkında kesin bir bilgi yoktur ve bu şekilde oyunculara yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

İyi Forumlar

12. Modum tam zamanında bitirdiniz ya son gygeri kesecektim 12 tane sonra çıkıyordu :(

13. HELAL

NERDE BU CERRAH GOLİ SAYFASI AAAA millet almış eh parası olan alır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2015
  14. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda büyük harfle ve alt alta yazmanız uygun değildir.

Keyifli Forumlar.

15. Şuanda cerrahı alanlar etkinlik sıralamasında ilk 10a girenler parayla alakası yok. Satışa sunulsa tasarımlar bölümüne gelirdi bende yok.

16. Aynen oturdum tasarımı satışa çıkarsınlar diye bekliyorum :D

17. Ben 3lü kapı açtım uri toplamaya çalışıyom tamda iyi denk geldi kapılar 120k uri gelecek :D

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Genel anlamda farklı ve güzel bir etkinlikti sadece gygrem kesme görevlerini sıkan herkese saysaydı daha güzel olurdu özellikle 3 gygrem kesme görevi oyunda klansız tek takılanlar için çok zordu onun dışında yeşil kutular ödül bakımından iyiydi tuzak olması oyuna ayrı bir renk kattı benim son yıllarda en çok severek oynadığım etkinlik bu oldu ileride bu veya buna benzer etkinlikler yapılırsa çok güzel olur.

19. Mmayuri

Mmayuri User

Etkinlik boyunca kutu toplamaya ağırlık verdim, etkinlik görevlerini yaptım ve arada bir Cube ve Gigerimle uğraştım. Etkinliğin eksikleri de vardı tabi ama ben elde ettiğim faydaya odaklanıyorum :)
    Benim açımdan epey verimli bir etkinlik oldu: 600k kadar uridium, 4000 gg, 11 Kronos Parçası, 20k Sar, 7k kadar ubr roket, çok istediğim '' Doctor without borders'' ünvanını (bakınız msf) aldım. Etkinliğin teması da özellikle benim alanımdaki biri için gayet hoştu.
    Bir de saçma bulduğum bir şey var: Etkinliğin ödüllerinde top 10'a Cerrah tasarımı ve bikaç şey daha veriliyor ve ilk 10a girebilmek tüm etkinlik boyunca günde 3-4 saat kadar oynamayı gerektiriyor yaklaşık olarak. Ama Cerrah tasarımı %25 ve Vip indirimiyle birlikte çok yüksek ihtimalle 175k uri olacak ve bu o top10a girebilecek donanıma sahip kişiler için 3-4 günde rahatça kazanılabilecek bir şey. Buna rağmen insanların ilk 10a girmek için o kadar zaman harcaması, x4lerini bitirmesi çok mantıksız geliyor bana.
    Etkinliğin ilk günleri sıralamada gayet iyiydim ama sonra harcadığım çabaya değmeyeceğini fark ettim ve bıraktım. İlk 100de bile değilim artık ama 3 tane cerrah alacak kadar uri biriktirdim ve tüm elite cephanem de duruyor :)
    Merak edenler varsa da Cerrahın görsellerini buldum, oyunda görmek o kadar da kolay değil.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenlenen: 27 May 2015
  20. Cerrah tasarımında +1 jeneratör slotu kalkmalı onun yerine kalkan bonusu eklensin, Çark düzenide çıktı, cerrah kullananlar vegayı rahatlıkla yakalıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.