Parça Birleştirmede Önem ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Siddeq tarafından 13 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Siddeq

Siddeq User

Arkadaşlar merhaba.

Oyunda ki 5. günüm sanırım ve yeni gelen çiçek toplama etiketi ile birleştirme parçaları toplamaya başadım. Burada birleştirme önerisinde ilk öncelik ne olmalı? Pet i yaptım mesela.

2. Bence önce mikrotranmister ve hibrit işleyici gibi pahalı ve önemli malzemeleri birleştirmek gerek , hani bir kenarda dursun ileride kullanacağın bir yer illa olur diye düşünüyorum . Bunun dışında scrap prismatium vs bu tür kaynakları da elinden geldiğince biriktirmeni tavsiye ederim , insta kalkan için acm-1 mayını da üretebilirsin . Ben oyuna yeni başladığım dönemlerde teknolojileri pek kullanmamıştım , önemli teknolojiler olarak savaş tamir robotu ve enerji transferi dikkati çekiyor ama bunları iyice geliştikten sonra özellikle pvp'de ve BL haritalarında kullanırsın diye düşünüyorum . Yani ben senin yerinde olsam teknolojileri en sona bırakırdım .

Titan. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

@militaryship-3 arkadaşımız harika bir cevap vermiş, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Elinizden geldiğince toplayın bir daha böyle bir etkinlik bulunmaz :) Bireysel tavsiyem scrap oyunda biraz toplanması zor olan malzemelerdendir. Bu sebepten dolayı birleştir bölümünde kıymetli parçalarda en başta scrap geliyor.

İyi Forumlar.