patlama efekti çıkmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★MΛXTΞΛM★ΛSWΛ★ tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar neden bilmiyorum ama Oyuncu vs yaratık kesince patlama efekti çıkmıyor
    ayarlar yüksekte örneğin bi oyuncu kesyorum silinerek yok oluyo patladığında ateş ws çıkmıyor neden bi açıklama yaparmısınız bikaç kere daha yazdım konuyu kilitlediler

2. Merhaba ,

Flash Player kaynaklı yada tarayıcı kaynaklı bir durum olabilir. Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz.

İyi forumlar.

★MΛXTΞΛM★ΛSWΛ★ bunu beğendi.
  3. ah teşekkürler çerezleri sildim ve tekrar girdiğimde yaratık kesince çıktı çok teşekkür ederim kıyamet admin :)

fakat 1 dakıka sonra yine çıkmamaya başladı offf kesin çözümü yokmu bunun acaba

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2013
  4. Merhaba ,

Flash Player güncel mi ? Eğer güncel değilse güncelleyiniz. Bildiğim kadarı ile çok sık olan bir durum değil.

İyi forumlar.

5. en güncel sürümde fakat oluyor 3 hafta kadar oldu böyle olmaya başlıyalı

6. Merhaba ,

Oyun ekranındaki çıkış kısmından çıkış yapıp tekrar girin ve kontrol edin. Yada F5 yapıp terkar girin.

İyi forumlar.

AKDENİZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.