Destek Patlama Sonrası Tamir Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ĹÁŚ~VÈGÁŚ™ tarafından 19 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Telafi kodu gelsin

1. Evet

92,9%
  2. Hayır

7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun son açıldığında bir baktım matrixe dönmüş arayüz yarım kalmış ekipten kimse de fark etmemiş olacak ki kullanıma açılmış serverlar. Haritada patladıktan sonra gemiyi tamir edemedim çünkü arayüz yok beni direkt dükkana atıp yeni gemi almaya götürüyor :D Diğer insanlar da patladıktan sonra tamir edemediklerinde haritalar boş kalacak.

2. ferhat0202

ferhat0202 User

Bıktım cidden şöyle akşam bu keyif yapıyorum dicem oyun bzuk....

3. oben

oben User

evet evet 100 tamir koponu içeren bir telafi kodu gelmeli bence fikir havuzuna açılmalı bu konu.

4. Allah aşkına oyuna girip bu akşam güzel güzel görevlerimi yapayım dedim yok arkadaş insan gibi oyun oynayamıyoruz bu bigpoint neyin peşinde anlamadım

5. DarwinTR

DarwinTR User

şuan bile giremiyorum oyuna bağlantı problemi yüzünden.

Xrodeo bunu beğendi.
  6. oyun tekrardan çöktü işte her zaman ki klasik darkorbit unity gibi sisteme geçseler bu sorunların hepsi kalkacak ama umursamıyorlar

7. m4hm5t70

m4hm5t70 User

yahu gemim patladı yarım yamalak bir tamir ekranı çıktı tamir et diyorum dükkanda gemiler sayfasına atıyor tamir etmek yerine gemi değiştirip girmeyi denedim çok şükür tamir oldu derken portaldan atlarken o yazı gene önüme çıktı patlamamama rağmen oynatmıyor bir türlü ne olacak böyle

Xrodeo ve godknows9321 bunu beğendi.
  8. Her gün yeni bir hata...
    Bunlara karşı muhtemel açıklama her zamanki gibi şöyle olacak muhtemelen:
    "Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz."

DarkOrbit mi, mahallede kazı çalışması yapan İSKİ mi belli değil...

9. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam arkadaşlar,

Klasik olacak ama sorun için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. :rolleyes:

Sorun çözüldü ve konu kapandı. :p

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.