Patlayınca geç doğuyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve gezgin2425 tarafından 15 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gezgin2425

gezgin2425 User

Selam Arkadaşlar Modlarım
    Sorunum şu ki gemi patlayınca tamir ol seçeneğine basıyorum yaklasık 10 ila 30 saniye arası bir süre sonra doğuyor. Portaldan atlayınca cok uzun süre bekleyip ya diğer portala geçiyor ya da o sekılde kalıyor. Sürekli Reset atmak zorunda kalıyorum inanın bu durum canımı sıkmaya basladı. Çerez sildim , flash player güncelledim , format attım başka bilgisayarda denedim geçmedi.Bu sorun sadece bende mi var yoksa genel bir sorun mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

-Star- bunu beğendi.
  2. -Star-

-Star- User

Genel bir sorun dostum,bende de oluyor aynı şey.

3. Bilgisayarla alakalı bir durum değil aynısını ben de yaşıyorum. İstanbul'da iken bu sorun oluyor ama başka şehirde oynadığımda hiç böyle sorunlar olmadı. Sonuç olarak sorun internet servis sağlayıcı veya internet yapısından kaynaklı.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Anlık bir sorun oluşmuş olabilir. Lakin şahsi deneyimlerimde bende sizinle aynı sorunları yaşadım.

Durumu rapor edeceğim.

İyi forumlar.