Duyuru PAY TO GO ile ödeme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ZiyAreTci_ tarafından 1 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PAY TO GO ile alışveriş yapacak olan arkadaşları uyarıyorum. pay to go şirketi hackerlanmış. telefon servis sağlayıcınızdan ücret gidiyor ama hizmet satın alamama şansınız çok yüksek. böyle bir durumda ne support ne pay to go nede telefon servis sağlayıcınız sorunu çözmüyor. herkes suçu başkasına atıyor.
    ben yaşadım ve 4 gündür bunun mücadelesini yapıyorum ama nafile
    lütfen alışverişlerinizi pay to go üzerinden yapmayın.
    ben uyarımı yaptım gerisi size kalmış.

xBETAxGamaxALPHAx2 bunu beğendi.
  2. Kardesim sozlessme kabul etmedin dava ac paytogo veya bigpointe hakini soke soke al

3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Öncelikle Güncelleme ve Fikir havuzu oyun hakkında uygulanmasını istediğiniz fikir ve düşüncelerinizi paylaşacağınız kısımdır.

Lütfen bu tür sorunlarınızı Teknik Konular kısmına açınız. Konunuzu ilgili kısıma taşıyorum

Pay togo ' nun Sitesi saldırıya uğrasa yada Hacklenme gibi bir durum olsa bu elbet resmi kaynaklardan yayımlanırdı.

Bu kanıya kendiniz mi vardınız ? Yoksa Resmi bir kaynaktan yazı mı okudunuz ?

Benim önerim Paytogo Müşteri hizmetlerini arayarak , Onlardan gerekli ve doğru bilgiyi almanızdır.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.