PAYBYME CARD

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DemonOfHell tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. x3 geldi uridium çekecektim paybyme card ile çekeyim dedim sürekli bir sorun oluştu başka ödeme yöntemi seç diyor ne yapacağım?

2. Merhaba ,

Paybyme card diye bir ödeme seçeneği yok yanlışım yoksa eğer. Tam olarak hangisini diyorsunuz ?

İyi forumlar.

3. VISA logosu olan heryerde geçerli diye biliyorum o card ama o akşam olmadı neden acaba?

4. Sennar23

Sennar23 User

sanırsam şu oyunlar için olan karttan bahsediyorsunuz yani bankadan tc kimlik filan istemeden alınan kart o kart her oyun için geçerli değil sanırsam yani önce bir araştırın hangi oyunlarla anlaşmalı ama sanırsam darkorbit ile anlaşmalı değil ama bir araştırın

5. Merhaba ,

Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi durumu anlaşılır olarak mesaj yazıp support'a yollayınız. En doğru cevabı support verecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.