Destek [Payment] 1 Haftalık Vip Üyelik

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 27 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

1 Haftalık Vip Üyelik Satışa Sunulsun mu?

1. Evet

93,8%
  2. Hayır

6,3%
  1. Oyunun satın alma sayfasına 1 Haftalık Vip avantajı konulması lazım. Bu oyuna çok vakit ayıran kadar az vakit ayıranda var. Bu gelirse kısa süreli oynayanların işine yarayacağı düşüncesindeyim.

1 Haftalık Vip Üyelik ----> 5,30 ₺ (Katlayıcı ve indirim paketi ile aynı fiyat)

Anketi oylamayı unutmayın :)

Son düzenlenen: 2 Aralık 2017
  2. Cillos™

Cillos™ User

+1 olması gerek. her oynayacağımızda 1 ay alamıyoruz, 1 haftalık olursa iyi olur.

3. WolfWar

WolfWar User

1 aylıkta ucuz sayılır ama yine de olabilir +1 :)

4. Prophecy

Prophecy User

Payment görünce triggerlandım.. :rolleyes:

5. anakin5555

anakin5555 User

1 ay vip 5tl yazıyor ama bende bu bonustan faydalan diye çıkyıor :eek:

Cillos™ bunu beğendi.
  6. Cillos™

Cillos™ User

Hiç para yatırmıyorsan para vermeyen oyunculara da verdirtmek için çıkartıyorlar o indirimi :D Bana da çıkıyor :)

anakin5555 bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

aynen vipe bile para vermem ben :D
    1kr vermedim bu oyuna vermemde :)

Cillos™ bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

güncel diyelim biz para vermiyoz oyuna ama olsun :D

Cillos™ bunu beğendi.
  9. Daha ucuz olması gerekmiyor mu ? 1 Aylık zaten 14 lira falan 1 haftalık 3-4 lira civarı olması gerek ama 5.30 a da razıyız yeterki olsun şu artık +1

10. Keşke o civarlarda olsa :(

Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  11. anakin5555

anakin5555 User

12. neor

neor User

konu uzerinden uzun zaman gecmis olsa da
    fiyat artisi ve turkiye nin bogustugu 2018 ekonomik krizi neticesinde guncel tutulmasi gereken oneri;
    kaldi ki sirketde zararli cikmayacaktir.
    ornegin; bellir araliklarla (3-5 ayda bir) oyuna girip 3-5 gunlugune nostalji yapan oyuncular var
    bunlar; nede olsa birkac gun oynarim dusuncesiyle 1 aylik vip almiyor (istisna vardir elbet) ancak haftalik vip secenegi dusunulebilir

13. ARZEN

ARZEN User

zaman zaman giriş bonuslarından ya da çeşitli etkinliklerden gelen 7 günlük vip satışa sunulmalıdır. gerçekten ara sıra girildiğinde müthiş takviye sağlayıcı olur. fikir için teşekkürler umarım dikkate alınır.

14. Aria

Aria User

Bence de gelmeli. Ben 1 ayda en azından 4-5 gün ard ard oynuyom sonra sadece günlük bonus alıyorum. 1 hafta vip gelirse. 4-5 gün için vip alırım. Yani daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş