Payment Değişikliği

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve кяυναzσя tarafından 16 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bugün indirim ve vip çekmek için hesabıma girdiğimde payment Türkiye değilde İrlanda olarak gçrdüm ve euro ile gösteriyordu bunu nasıl geri Türkiye olarak değiştirebilirim başına gelen arkadaşlar veya admin arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz

iyi oyunlar..

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyun içerisinde bağlandığınız sunucu IP adreslerine göre paymentler değişmektedir. Detaylı bilgi ve yardım için support ekibimize bilet atınız.

Türkiye Takımı!

3. modum iyi günler dediğiniz gibi tr supporta yazdım 43 saati geçti hala bir dönüş almadım tekrar bilet atmalımıyım ??

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Spam bilet oluşturmanıza gerek yok en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.

кяυναzσя bunu beğendi.

5. modum spam bilet yapmayın diyorsunuz da 5 gündür bir cevap yok ingiliz supporta yazdım adamlar 17 dk sonra döndü türk supportla görüşün dedi tr support sağlıkçılardan görüp iş bırakma eylemi mi yapıyor anlamadım ama 5 gündür 1 allahın kulu cevap vermiyor hayır cevap vermeyecekse tr support derdimizi diğer dillerde diğer support ekiplerine anlatalım bunun mantıklı bir açıklaması var mıdır ?

6. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Resmi tatiller ve mesai yoğunluğundan kaynaklı olarak bilet cevaplarında gecikmeler yaşanmaktadır. Yakın zamanda dönüş yapacaktır arkadaşlarımız. :)

Türkiye Takımı!

7. SAYIN MODLAR

tr supportun yardımına gerek kalmadı işimi ingiliz support ekibi ile hallettim paymentim tekrar Türkish paymente geri çevirdiler sağolsunlar burdan ÇOK YOĞUN OLAN tr support ekibine kolay gelsin ve iyi tatiller demek istiyorum allah tr supportun eline düşümesin 6 gündür dönecekler sağolsunlar konu kilitlenebilir (sözlerim forum modlarına değildir yanlış anlaşılmasın ve veya çarptırılmasın)

THANK YOU ENGLAND SUPPORT TEAM

8. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Sorun çözüldüğüne göre kilitlenmesi uygundur.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.