Payment ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *O*R*X*A*N tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

S.a arkadshlar ben gurcistanliyim ben bu oyunu 3 yildan fazladirki oynuyorum forumlara bakdim arkadshlar telefon vasitasiyla paymentden biseyler aliyorlar neden acab bizde alamiyoruz yalniz yaziyor banka havalesi .......ve bashka seyler bi gozatsaniz iyi olur.

2. Telefonla bir şey almak istiyorsan PayToGo sistemini kullanabilirsin aşağıdaki alıntıları okusan anlarsın :

PayToGo nun anlatımı

3. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

arkadsh yardimci oldugun icin tesekkurler amma kasaya gidiyorum kredi karti,paypal,xsolla,money bookers,yandex money,webmoney,banka havalesi ve bitcoin var bizde PayToGo yok cildiricam....bi koyun ya admin...

4. [​IMG]
    Ciddimisin bu yokmu o_O

5. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

hayir arkadsh yok...adminden rica etsek koyarlarim ?ben gurcistaliyim da...

6. KARANLIK

KARANLIK User

70 Tl sınır vardır.Oranın para birimiyle nedir ne değildir bilemem ancak Türk parasıyla 70 Tl ye kadar alışveriş yapılabiliyor telefonla.

7. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

Admin kardesh ben diyom ki pay to go neden gurcistandan olmuyor???onu diyom ben yapa bilirmisiniz yani?tam darkorbit yoneticilerinden rica ede bilirmisiniz??????

8. Merhaba ,

Her ülke'de aynı imkanlar olmuyor maalesef. Ülkelere göre ödeme seçenekleri değişebiliyor. En iyisi anlaşılır olarak mesaj yazıp support'a yollayınız. En doğru cevabı vereceklerdir.

Bir de aşağıdaki resimde Türk bayrağı olmadığı için olmayabilir.

Forumdan yapabileceğimiz birşey yok maalesef. Support ile iletişim kurunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

KeskinBicak bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.