Paymente yeni ürünler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KorGeneraL

KorGeneraL User

Sadece argelerinin silinmesi o oyuncular için çokta önemli değildir. Zetan full olmuş gemiyle uridium kasıp yeniden arge yapması çok zamamnını almaz, benim uri alımında indirimimde yok,ben zaman ayıramıyorum diye benim elit gemim olmasın mı ? Yada bende mi illegal yolla gemi kasıp birden yükseleyim ? Bu mantıktaki oyuncuların gemileri sınırsız direk ban yemeli bence.
    Öğrenciler de uri çekmeye bilir bunu zorunlu hale getirmek istemiyoruz amacımız illegali bitirip oyunda denge sağlamak.

İyi forumlar.

2. Halaanlamıyorum aramızda 300 saat var ve seninle aramızda dağlar kadar fark var :D

Konuya dönecek olursak evet gelmeli bence yenilikse yenilik gelmiyecek diye bir şey yok :)

3. Gerçekten güzel bir fikir :)..

4. Herşey verimli kasılmakta dostum.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Şimdi belirli bir süre hem zaman hem uridium vererek elde etmiş bazı oyuncular.Şimdi oyunda şans ile elde edilebilen ürünler var.Havoc hercules lf4 gibi bunları direk uridiumla satın alamadığımıza göre Tl ile satışa çıkarılması ne yönde doğru olur bilemiyorum başarılar dilerim konuyu takip ediyor olacağım.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  6. Merhaba;

Eskiden DarkOrbitin oyuncularının fazla olduğunu dönemi hatırlayalım. Herkesin payment ile ful olma imkanı vardı. Şimdi ise paymentle alınabilen şeylerle gemiyi doldursak ezik derler bize. Zaten ful lf3 ker ezik muamelesi görüyor. Aytıca bu konu olursa çar alım-satımları büyük oranda azalacaktır. Şöyle ki 31 lf4 ful havoc kurmay binbaşı bir hesap 375 tl ye satılıyor. 500-600 tl ye ise ful+ful+ful hesaplar satılıyor. Şimdi insanlar 375 tl ye oyunda ne yapabilirler. Hiçbir şey. Bu durumda çar satın almak daha mantıklı. Neden daha mantıklı? çünkü hem daha ucuza geliyor. Hem de rütbesi sıralaması hazır. Konu en kısa sürede uygulamaya geçmeli. Eğer bigpoint çar satımlarını önlemek istiyorsa tabii. Ayrıca oyunda yapılan bir sürü yenilik var ama paymentle satılan ekipmanlar yıllardır aynı.

7. KorGeneraL

KorGeneraL User

Oyuncuların alabileceği en avantajlı payment ürünü uridium oda x3 etkinliği olduğu zaman,diğer ürünler o kadar avantajlı değil. Peki x3 ile alınan uridium ile oyuncular nereye kadar gelebilir ve kaç defa uridium çekmeleri gerekir ? Böyle devam ederse alım satım yapanların önlerine geçmeleri çok zor.

İyi forumlar.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  8. Bende bu yüzden bu konuyu actım. Ben MİLYONLARCA uridium çakmeme rağmen ful olamadım. Önceden paymentle ful olabiliyorduk. Hemde 200-300 tl ye. Şimdi ise payment ile 7.000tl ve üzeri bir rakam oldu. İnsanlar oyunda ful olabilmek icin araba parası yatırıyor. Bu sorunun ortadan kalması lazım. Şimdi benim hesaplarıma göre 10 iris bir goliathınız var ise 1.119 TL ye içini sıfırdan fulleyebilirsiniz. Bu ne çok yüksek bir rakam ne de çok düşük.
    Ayrıca başka sitelerde örneğin: sahibinden.com da herşeyi tamamen ful bir çar 1.000 tl civarında bir fiyata gidiyor. Şuan ki durumda oradan çar almak çok kârlı. İnsanlar neden uri çekip de uğraşsınlar ki. Hem sıralaması rütbesi hazır hem de uri çekerek ful olmaktan daha ucuz. İşte bunun düzelmesi için oyunda ful olmanın maliyeti dışarda satılan ful çarların maliyetinden daha düşük olsun ki çar satımları dursun...
    Katanlık modum cevabınızı bekliyorum,

Destek veren ve yanımda olan herkese sonsuz teşekkürler...

KorGeneraL bunu beğendi.
  9. evet gercektn cok ıyı olur bu konu paymentle en azından kafa rahat olur sımdı ıllakı dıyenler cıkıcaktr bız ugrastk gunlerımızı verdık ancak bızde bedevaya yada 3-5 e verın demıyoruz adam gayet guzl mantıklı fıyatlar yazmıs oraya bıgpoınt bunu degerlendırmelı bencede

KorGeneraL ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  10. Benim tanıdığım bir arkadaş var SWAT______55 diye biri adam ful havoc ful hercules ful lf4 saturnu var ful geliştirme yani kısaca oyunun en son gücüne ulaşmış durumda ve bana son 2 havoc için 16 tane zeta yaptığını söyledi. şimdi biz buraya kadar gelip son 2 havocuda paymentten alırız plur biter. Yada 9 havoc birini düşünelim o da bu konuya destek verecektir çünkü son havoc için 8-10 kapı yapmak gerekiyor. Bu kadar uğraşmak yerine direk paymentten alıp fullenir. Yani neredeyse herkes açısından olumlu bir konu. Birley daha var önceden paymentle fulleniyorduk hatta paymentte olan bazı şeyler oyunda bile yoktu ama şimdi ise oyunda olan şeyler paymentte yok. Bu yüzden payment in yeniden düzenlenmesi gerekiyor.

KorGeneraL bunu beğendi.
  11. KorGeneraL

KorGeneraL User

Oyuncularımızın düşüncelerine saygı duyarım, bu oyuna ne kadar devam ederim bilmiyorum ömrüm görmeye yetermi onu da bilmiyorum. :)
    Şundan eminimki bir gün mutlaka paymen ile itemlerin satıldığını oyuncularımız görecektir, ne kadar çok karşı çıksalarda, olmaz asla öyle birşey deselerde.
    Sonuna kadar deskliyorum bu etkinliği.

İyi forumlar.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  12. KorGeneraL

KorGeneraL User

Bak ne güzel daha önceden varmış, 200,300 tl ile full olunuyormuş, şimdi neden engel olmak isterler anlamıyorum. :)

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.

13. bot kullananlara hediye yok diyorlar indirim de olmasın adam bottan yapmış yapacağını zaten indirimle de urisini çekiyor rsbye yatırıyor

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  14. TokaiZia

TokaiZia User

biraz önce 75k ir çektim 35 liraya %33 indirimle sabaha karşı kalkıp x3 de 150k çekicem %33 indirimle nedense hiç %50 %80 gelmiyor hep %33 ben global amerikada oynuyorum 1 haftada 2 iris 10lf3 yapabildim onlarıda uri çekip yapabildim. sonuna kadar destekliyorum konuyu

15. Çok güzel konu açmışsın buldozer :)

Bu konu dahada geliştirilebilir.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  16. Merhaba ; Öncelikle destek vermeye devam ettiğiniz için teşekür ederim. Bu konuya kendi çevremden örnek vermek istedim. Bizim klan başkanı 500 tl ye 30.sırada hesap aldı. Şimdi size soruyorum uri çekmek mi mantıklı yoksa çar almak mı? Hepiniz çar satın almak diyeceksiniz. Çünkü 500tl ye oyunda bir halt olunmuyor. Ekipmanlarda satılan şeyler bizi ncak ezik durumuna çıkartabiliyor. Bigpoint çar satımı yasak diyorsa yok efendim yeni oyunculara avantaj olsun diye fullerin rütbesinden streuner ve lordakiaları siliyorsa o zaman yeni oyuncuların kolay fullenebilöesi için bunu yapmasında bir sakıncası yok. Ben eminim ki bu yenilik gelirse yeni oyuncular da aramıza katılır. Haritalar bomboş. Baskın atıyoruz yarım saat iki gemi kesemiyoruz. Sonuç olarak bu yenilik hem oyuncu sayısını artıracak hem de çar satımlarını engelleyecek. Bakalım adminlerimiz ve bigpoint bu mesajdan sonra bize cevap verecekler mi? İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2014
  17. KorGeneraL

KorGeneraL User

Ben hesap alımlarına kesinlikle karşıyım, ama oyuncuları bunu yapmaya yönlendirmek gibi bir durum var sanki. İnsanlar kendi hesaplarına kendi gemilerine uridium çekip bir şeyler yapabilmek adına kaç tl harcıyorlar hesaplamak pek mümkün değil. Ama bu etkinlik olursa en azından bunu aldım buna sahibim diyebileceğiz. 500 ü geçti çektiğim uri, benim çok vaktim yok oyunda sürekli online kalıp gemiyi kasayım, kasamadığım için benim elit olma hakkım olmayacakmı? Parası olan parasıyla elit olur, zamanı olan zamanıyla. Elbette sürekli yenilikler gelecektir, zamanla bu gündeki kullanılan itemlerde bir süre sonra ikinci planda kalmaya başlayacak.

18. Benimde vaktim yok. Bence sen daha fazla uri çekerek paralarına yazık etme. Ben şu aa kadar indirimli kodlar sayaesinde x3 te 8 milyondan fazla uridium çekmişimdir. O uridiumlarla yaptığım çarın özelliklerini sayayım...
    10iris-7havoc-4hercules-12lf4-solace-venom-diminisher-sentinel-aegıs-cıtadel-sparhead-vengeance-goliath-35 arge-acemi binbaşı-700lerde bişey sıralamam var.Tüm uçuş düzenleri var...
    Ben bu zamana kadar uridium çekerek hata ettim. Aman siz yapmayın. Çünkü çektiğiniz urilere inanın ki değmiyor. Paranıza yazık. Ben şuan bu konumu belki yaparlar diye para biritiriyorum...

İyi Forumlar.

19. KorGeneraL

KorGeneraL User

Benim daha fazlasını harcama düşüncem yok artık, para kolay kazanılmıyor sanuçta, elbetteki burdaki harcamalar bireylerin kendi iradelerine dayanır.
    Ne zamanki bu şekilde ekipmanlar paymentte satılmaya başlar o zaman bende alış verişe devam ederim.

Son düzenlenen: 4 Şubat 2014
    ♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  20. Bu konuyu support ile direk konuşacağım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.