Paymente yeni ürünler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Jan_Dark

Jan_Dark User

yok artık fiyatlara bak :S resmen para tuzağı 99 lira nedemek yav satürn için :S

2. Para tuzağıymışmış... Sen şuan saturnu oarayla çıkartmaya kalksan ne kadar para harcarsın biliyon mu!! 99 liraya 3-5 tane lf4 ü anca çıkartırsın kardeş! Bir de para tuzağı diyor hala! Yani ben size ne diyim? Yakışmadı...

3. KorGeneraL

KorGeneraL User

İşine gelen alır, işine gelmeyen almaz,muhalefet olmak çözüm getirmez. :)

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  4. aynen kardes almayan oynayamaz dıe bısey yok normal yollardan yapmaya devam edebılırsn adam burda ugrasmıs herkesın ıyılıgıne bıseyler yapmak ıcın soledıgıne bak yanı

5. KorGeneraL

KorGeneraL User

Katılıyorum, alamayan kişiler için sanki oyun çok farklı bir boyuta gelecekmiş gibi göstermeye gerek yok. Onca oyuncu bunca zaman kasarak bu hale geldi (bot ve hile kullananların çoğunda hala havoçları ve lf4 leri gemilerinde duruyor, o zaman onların tamamı argeleriyle birlikte silinsin, herkes adaletli bir şekilde ilerlesin) isteyen kassın, isteyen alsın. ;) :D

Son düzenlenen: 14 Şubat 2014
  6. ben birazcık katılmmıyorum zengin evlatlar çar açar 1 günde full havocfull arge + daha daha neler hem ondanda değil o epsilon alpha beta falan işe yaramaz bu geldikten sonra şöyle olsa iyi olur hepsinden 1 defa alma şansı olsa mesela 1 havoc aldın para ile daha alamazsın 1 lf4 aldın daha alamazsın yoksa eşitsizlik olur fikriniz güzel ama :) benimde fikrim böyle :)

7. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen sinirlenmeyelim.Herkesin fikrini saygı duyulmak zorunda.Tekrarı haline konuyu kilitlemek durumunda kalırım.

8. KorGeneraL

KorGeneraL User

O zaman hiç işe yaramaz bu uygulama, kapılar için yeni itemler eklenebilir mesela daha degerli bir kac item olabilir, kapı yapan arkadaslarda bu yeniliğe yavaş yavaş alışmış olur. :)

9. kardes sole bısıde var ama hadı gene bız yapabılıorz da daha tam ıncelklerını ogrenememıs olanlara o kapıyı yaptırak palayı ble toplatmıolar bazen e adamada urıyle yapmak zor gelıo yada koyuyo doğal olarakda adam oyundan sıkılıo 3 gunde ama senn dedıgınde mantklı bunca ınsann emegı dusunulerek bı sınır getırılebılır mıllet dırek full olmasın dıe ama 1 de az bence

10. slm kolay gelsin öncelikle benım venuste artı bir gemim var bot kulanmış diye banlandı suporta mesaj atıyorum cevap alamadım bunula ilgili yardım bekliyorum

11. Merhaba arkadaşım sana şöyle söyliyim,
    Bot kullanmaktan banlanan gemilerin banı bir daha asla açılamaz. Ve sorunu genel sorular bölümünde sorabilirdin. Hatta açıklamala/sözlük konusuna bir göz at belki orda da vardır. İyi forumlar.

12. bence haksızlık olur biz okadar emk verip kasanlara gecesini gündüzüne katanlara saygısızlık olur parayla satılması

13. BonusRasta

BonusRasta User

Şu Vengeance gemisine de yeni yetenekler gelsin artık, sadece kaçmaya yarıyor. Full olacaksın ki işe yarıyor yoksa kimseyle baş edilemiyor. Goliath bir yığın özelliği var, Vengeance bir tane 250k uridium lu tasarımı var yetenek bakımından.

14. ama 1 az diyorsunda sıkılmaısn kardeşim ben ful 41 argelik gemiyi ne kadar zorlukla yaptım bir ben bilirim bunu ben 2012 de başladım ama her işin bir zorluğu vardır :))

ne farkeder bence oyun değişmesin böyle iyi :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2014
  15. KARANLIK

KARANLIK User

Burasu fikir havuzu bölümüdür.Genel konulara konu açınız.

16. KorGeneraL

KorGeneraL User

Sonunda test serverine yenilik getirdiler ama bizim istediklerimiz yok. İnşallah onlarda gelirler. :D

17. ultragemi

ultragemi User

katılıyorum

18. Anlaşıldı. Büyük ihtîmalle bu fikrim de çöpe gidecek. Ama en azından ben böyle bi konu açtım içim rahat. Saygısızlık diyen arkadaşa sesleniyorum ben haboc ve herküllerimi fulledim ben çok uğraştım. Oyun resmen ömrümü yedi. Ha ben ful oldum ama ne sıkıntılar cektim. Bari yeni başlayanlar bu sıkıntıları çekmesinler. İnanmıyorsan da tr6 da oynuyorum nikim PARADISE VS KEREM gelirsin gösterrim...

19. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Yeni oluşacak olan Güncelleme ve Fikir havuzu kurallarına uygun olmadığı için, konu kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.