Pazar günleri kapılarda x2

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ¤ƒLµ±€®£Ñ™ tarafından 7 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bildiğiniz üzere Pazar günleri kapılarda x2 ödülü mevcut. Bir süredir oyuna doğru dürüst giremiyordum sadece günlük görevleri yapıp hemen çıkış yapıyordum onlar da zaten 15-20 dk sürüyordu. Bugün oyuna biraz daha fazla vakit ayırma şansım oldu. Ben de bir süredir açık olarak beklettiğim zetayı yapmaya karar verdim. Bitirdikten sonra ödülleri x2 vermediğini farkettim. Bu x2 gününü kaldırıldı mı neden hiç haber yapılmadı. Boşa zaman harcamış oldum bilseydim yapmazdım boşuna. Müsait bie zamanda haftaiçi özel ödül çıktığında yapardım en azından. Bir açıklama bekliyorum moderatörlerden.

2. aykude

aykude User

2x ödülleri 2 şekilde oluyor, biri pazar gününden cuma gününe kadar biri de sadece pazar günü olan. bu hafta cumadan pazar gününe kadar x2 vardı o yüzden bu pazar yok. haftaya sadece pazar günü olacak.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Etkinlikler takvimde belirtildiği gibi yapılmaktadır. Takvimi takip ederek çifte ödül günlerini görebilirsiniz. Ayrıca galaksi kapıları bölümünde çift ödül olduğu zamanlar Pek çok galaksi kapısı ödülleri ikiye katlandı diye bir ibare bulunmaktadır. Dikkatsizliğiniz sonucunda bugün çifte ödül günü olmadığını kaçırmışsınız. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Merhaba ben zaten kapıyı inşa etmiştim x1de duruyordu. Galaksi kapıları bölümüne girmeden direk kapıya atladığım için görmedim. Ayrıca çok uzun bir zamandır pazar günleri x2 olmaktaydı. Ben bunu düşünerek kapıyı yapmıştım. Havoc için girmiştim o da çıkmadı. Neyse yapacak bir şey yok. Ne kadar bir şey desem de kazanamadığım anahtarlar ve günlük dosyası gelmeyecek. Konu kilitleyebilirsiniz.

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.