Pc tavsiyesi olan var mı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar the darkmen 2 adlı forum arkadaşım ile baya konuştuk bana İ5 işlemcili bir pc al dedi Bütçem 2000-2.500 civarı olacak (tabi olursa)

şimdi arkadaşlar benim almak istediğim özellikte ki laptop şu

optik okuyucu: dvd
    ram:8 gb
    işlemci önbelleği: 4-6 mb
    ekran kartı: 2 gb
    hardisk:1 tb - 500 gb
    işlemci hızı:2.66-2.90 ghz
    İşlemci türü: İ5-İ7 olabilir
    işletim sistemi: Win7 sürümlerinden
    çözünürlük:1366-738 pixel
    erkan led
    15.1 inch ekran
    bluetooth
    wifi
    pil 5 saat dayanacak

ben sıfır alacağım çünkü kazık yemek istemiyorum bu özelliklerde olacak araştırdım fakat hep işlemci hızları düşük pc ler ile karşılaşıyorum bana model söyleyebilir misiniz ?

Markalar şunlar olabilir:
    Toshiba
    Asus
    Samsung
    Hp
    Packardbell
    Dell

2. öyle bir leptop bulursan haber ver bırlıkte alalım :D

3. Bayrama denk getirmeye çalışacağım 2.000 tl ye ondan

4. Büyük şehirlerden birinde oturuyorsan gold bilgisayar, vatan bilgisayar yada teknosa'yı takip et indirim zamanlarında bayağı indirim yapıyorlar .. PC vb. gibi elektronik alet alacaksan doların düşmesini bekle daha ucuza gelir . 2600 TL'ye 5 ay önce yanlış hatırlamıyorsam Acer'indi sanırım akrabamın birine 16 GB RAM'li i7 işlemcili 4 GB ekran kartlı 1 Telebayt HDD'li bir laptop aldım . Dediğim gibi takipte kalırsan ucuza bulabilirsin.

5. o_ONagaptin sen yau
    Oha 16 gb ram ?

6. Ben bir kaç tane Casper'dan buldum. i5 işlemci işlem hızı 2.50Ghz ama Turbu Boost Teknolojosi ile 3.20GHz'ye kadar. mlsf w8 Bu hatırlarsam 2284tl şu anlık indirim için internet sitesindeki bilgiler: (Casper Nirvana CSY.4702-8T45A-S)

İşlemciİntel Core i7
    İşlemci Hız2.20 Ghz
    İşletim SistemiWindows 8.1
    Bellek8 GB Bellek
    Harddisk1 TB Harddisk
    Ekran Boyutu15.6 Led Ekran
    Ekran Kartı3 GB DDR3 Nvidia GT745M
    Optik SürücüVar
    Kamera1.3 Megapiksel
    Usb 3.0Var
    Batarya6 Cell Batarya

Bir tane daha var 1999tl

i5 işlemci işlemci hızı 2.50GHz Turbu Boost Teknolojosi ile 3.10'a kadar çıkmakta.
    (bunu gazetede uldum internet sitesindeki bilgisi şu: (Casper Nirvana CSY.4200-8N45A-S için)

İşlemciİntel Core i5
    İşlemci Hız2.50 Ghz
    İşletim SistemiWindows 8.1
    Bellek8 GB Bellek
    Harddisk750 GB Harddisk
    Ekran Boyutu15.6 Led Ekran
    Ekran Kartı3 GB DDR3 Nvidia GT745M
    Optik SürücüVar
    Kamera1.3 Megapiksel
    Usb 3.0Var
    BluetoothVar
    Batarya6 Cell Batarya

7. TrollPick

TrollPick User

oyun için alacaksan laptop değil pc almanı öneririm , laptop bir süre sonra yetmemeye başlıyor ne kadar iyi olursa olsun bir süre sonra ısınıyor ayrıca batarya problemi de cabası
    tabi senin kararın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.