Pc toplıyacam.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BELA__ tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BELA__

BELA__ User

Merhaba ben Pc toplıcam 2 GB RAM
    1 GB ekran kartı 128 bit
    2 ghz işlemci almayı planlıyorum.

devamı hakkında sizde yardımcı olursanız sevinirim özellikle fm ler sizlere daha çok güveniyorum :D
    yorumları bekliyorum

2. Merhaba ,

Ekran kartı için almışken 128 bit yerine 256 bit olanı almanız daha iyi olacaktır. Ram olarak bence en azından 4 gb ram olması daha iyi olacaktır. İşlemci olarak biraz iyi birşey olmasına dikkat edin. Fakat parçalarında bir biriyle uyumlu olması gerekiyor. Bence siz en iyisi bu konulardan iyi anlayan tanıdığınız varsa ondan yardım alın.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. kıyamet moduma katılıyorum işlemciyi enaz 2.5ghz ramı ise 4gb ekran kartıda enaz 256bit olması gerek

4. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6570 2 GB

RAM : 4 GB DDR3 1333

Klavye,Mause : Logitech

Bilgisayrımı kendim topladım. Özellikleri bu. Maliyeti 1200 TL(Multimedia LED Monitör dahil.)

Bulabilceksen bu özellikle toplamanı tavsiye ederim.(Yazılım Okuyan birisi oarlak tavsiye ederim, hem ucuz maliyetli, hemde taş gibi iş görür. :) )

5. Merhaba ,

İşlemci konusunda Dual-Core yerine Core2Duo tavsiye ederim. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.