PCR Testi Hakkında Sorularım

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve UCB tarafından 2 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

pazar günü pcr testi yapıyolarmı

1. evet

72,2%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. ne bilim dark oynuyom

27,8%
  1. UCB

UCB User

Sa beyler pazar günü devlet hastanesi pcr testi yapıyormu bilen varmı ?
    üniye gidicem :D

Son düzenlenen: 2 Ekim 2021
  2. Merhaba,

Konunuz uygun bölüme tarafımca taşınmıştır.

Bunun dışında Pazar günleri devlet hastanesinin test yapıp yapmadığını ben bilmiyorum ancak bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır. Eğer kesin bir cevapla dönerseniz beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

İyi Forumlar.

3. Viraaa

Viraaa User

yapiyor kardes.

4. tryhardD

tryhardD User

Yapıyorlar diye biliyorum ama %100 emin değilim. Belki sadece hastanede yatan hastalara yapıyorlardır.

5. Viraaa

Viraaa User

pcr testinin tatil gunu olmaz.cunku bu bir salgin hastalik.adam test yaptiramicak diye millete virusmu bulastircak :) hergun test yapiyorlar saatide yok.

Son düzenlenen: 2 Ekim 2021
  6. Aliens

Aliens User

Acil servislere gittiğiniz takdirde sizi Covid-19 Birimine yönlendiriyorlar ve o şekilde testiniz yapılıyor.

7. testi 2.10.2021 saat 10.59 oldun diyelim test olmandan itibaren sure başlar
    açıklanması peki ?
    24 saat içince açıklanır 48 saatin 24 saatinde sadece test sonucun geçerli olur

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yanılmıyorsam haftada iki kez PCR testi istenecekti. :)

9. diğer özel seyahat vb bu boyle olmuyor .

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında çok gerekli bir durum değil sadece insaları sıkıştırmaya yönelik kararlar. :D PCR testine kadar alınması gereken bir çok tedbir var ama alan yok. :)

yılmazcan47 bunu beğendi.