Pentium 4 670 (3.8 Ghz) de windows 7

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

farkındayım forumu oyun forumu gibi kullanmıyorum ama sonuçta bunuda oyun performansı için soruyorum :). Neyse p4 670 işlemci geldi ama 64 bit'miş benim windows 32 bit bilgisayarıma 64 bit windows 7 ultimate edition kursam bilgisayarda herhangi bir kasma olurmu? birde darkorbit maks. ayarda 25-30 fps ile oynanırmı?

Son düzenlenen: 19 Ocak 2014
  2. darkorbitin kasması işlemci ile alakalı deıl *** **** ***** açan pc darkorbitide oynar net hızınla alakalı 10mb/s ve daha fazlasında kasmaz bide siz oraya 3.8ghz yazarak övünmüş gibi görünüyorsunuz ama işlemcinizn türü pentium bu yüzden tam bi core 3.8 ghz ın yanına yaklaşamaz onu da söleyim

oyun neden kassın
    grafikleri dandik oyunun ,1 yıl grafik dersi görmüş birinin elinden çıkmış gibi bu yüzden grafik den kasmaz .

animasyon desen bn oyunda tam ayarlardaki tamir robotu animasyonundan başka animasyon görmedim (kayda değer) oda saten robotun sırtından çıkan kıvılcımdan ibaret

oyun neden kasıyor

aslında oyunun kasması ne bizim nede darkorbitin suçu oyun severleri ile ilgilenmiş iseniz serverin kasmasının severin ana pcsinin rami ile alakalı olduğunu biliyorsunuzdur türkiyenin elde edebileceği broswer server ramleri sınırlı darkorda bunların iyisinden kullanıyodur (araştırmadım ama oyun bnce az kasıyo )

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ocak 2014
    Nefes bunu beğendi.
  3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kendi işletim sistemimden bahsetmek istiyorum benim bilgisayar aman aman bir pc değil ve rahatça kasamadan oynuyabiliyorum mmo AZRAİL arkadaşımız bir çok konuda haklı işletim sisteminin çok iyi olmasına gerek olmadığını bakın şimdi benim pc de göreceğiz.
    İntel pentium R dual core 2.7Ghz
    Ram 4.00 gb tabiki dört kullanamıyor bütün pclerde benim bildiğim masa üstüler için söylüyorum 3.5 gb ram kullanıyor,
    Ekran kartım Ati Radeoan 2600 pro ve bu özelliklere sahip bir pc
    çok rahat her oyunu olmasada darkorbiti oynuyorum arkadaşımızın dediği gibi her zaman bende söylüyorum internet ile alakalı her bölgenin hızı aynı değil benim girebildiğim bir çok servera bazen başka arkadaşlarımız giremiyor bunuda daha önceki sorunlarda birebir yaşadım.

4. Yorum için teşekkürler ama zaten pentiumun övünülecek hiç bir tarafı yok sadece benim anakartımın desteklediği en yüksek işlemci. Pentium D düşünmüştüm ama oda birbirinden bihaber çalışan dual core bir işlemci sonuç olarak en iyisi bu oldu herhalde. İnternet hızına gelince net olarak aldığım hız 10 Mbps genelde üstüne çıkmıyor yani kötü değil ama yinede kasıyor. birde 3.8 ghz quad core i7 kullanmak kim istemezki :) pentium tabiki bununla yarışamaz :)
    zaten benim sıkıntım işletim sisteminden yana değil tek sıkıntı elimin altında windows 7 dvd si olup xp nin kayıp olması :) neyse hayırlısıyla HERHANGİ bir işletim sistemi kurabilirsem son durumu göreceğim.

zaten 3.8 ghz yazma sebebim direk p4 yazarsam ne olduğu belirsiz bir işlemci olacak nedir yani acaba 2.4 mü 2.66 mı 3 mü belli değil ama söylediğiniz doğru hemen değiştiriyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ocak 2014
  5. i7 4702mq 3.2 ghz (turbo boostla artıordu kaça artıyo bakmaya erindim )
    nvdia gforce 740m ekrankartı
    win 8
    8gb ram 2 gb ek kartı
    10 küsür mb net var bunada bakmaya erindim en son 13 dü

darkorbit nasıl kasıyo daha onu bilmiom :D

6. tamam roket atarları alın pc lere sıkıyoruz :D:D:D:D ama bende artık kasmıyor 30-60 fps ile oynuyorum netim de saniyede 1.3 mb/sn (mbps değil.)

7. Testarossa

Testarossa User

Zaten oyunun grafikleri ***** ******** seviyesinde 3.8 ghz'nin kaldiramayacagini sanmiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.