Pepsi-Türkiye Promosyonu!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 20 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uqur

uqur User

içeriği artsa olmazmı yaw 1 tlye değmez

2. orhan014

orhan014 User

BEN YOLLUYORUM YALNIZ 1000 URİDİUM HARİÇ HEPSİ GELİYOR ACİL BİR CEVAP LAZIM
    BURAYA BAKARSANIZ PAKETTE VERİLEN ÖDÜLLERDE 1000 URİDİUMU GÖREBİLİRSİNİZ e hadi cevap verin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Eylül 2014
  3. Merhaba ,

Orada sanırım yanlış yazılmış asıl gelen ödüller ;

bunlardır.

İyi forumlar.

4. orhan014

orhan014 User

nasıl yanlış yazılmış o zmn düzelttirin hemde ben o etkinlik çıktığında ben yazıp 1000 uridium geldi 1 kere sonrasında ise sadece diğerleri geldi

5. Merhaba ,

İlk zaman olanları bilmiyorum benim bildiğim ödüllerin listesini zaten paylaştım. Bir hata sonucu o şekilde yazılmış olabilir.

İyi forumlar.

6. Son zamanlarda 3-4 tane şifre denedim fakat hata verdi , benim kolaları benden önce başkası mı açtı acaba o_O

7. Merhaba ,

Belli tarihler arasında üretilmiş olanlardaki kodlar geçerlidir. Bu tarihlerin dışında kalanlar kampanya dışıdır.

İyi forumlar.

8. StorMHawsK

StorMHawsK User

Eskiden beridir ''Cola Turka'' içiyordum, ve şimdi bu etkinlikten sonrada ''Pepsi'' hayatta içmem. :) (tabi beleş ise fikir değişebilir) En azından 3.250 uridium vermesini beklerdim...
    Bu arada evde atık olarak pepsi şifrelerinde girdim hepsi geçerli sizin girilmeyen kodlar bende :)

9. ANKARALI

ANKARALI User

Pepsi kodu ne zaman biticek yoksa daimamı kalcak bi biliniz varmı ??

10. Merhaba ,

Net bir tarih bilgisi bulunmuyor. Burayi konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Arkadaşlar siz istoyorsunuz ki en ufak bir etkinlikte binlerce uri cephane verilsin bu oyunu para ile oynayanlara haksizlik olmazmi bir adalet sistemi kuruluki ona gore islem yapiliyo her kapaga 1000 uri verse millet coplerden kapak toplar bizim insanimiz malesef bazi konularda suyunu cilarmayi seviyor oduller bence gayet adildir
    IYI FORUMLAR

12. süresi dolmuş deil mi bunun

13. Merhaba,

Hala geçerlidir. Kodlar hala çalışmaktadır.

İyi Forumlar.

14. CİLΛ

CİLΛ User

elimde pesi kodu var fakat yazınca bir hata oluştu diyor nasıl kullanabilirim ?

15. Merhaba ,

Tam olarak nasıl bir hata oluştu ? Ekran görüntüsü ekleyebilirseniz daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

16. CİLΛ

CİLΛ User

kodu sildim mecburen :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ocak 2015
  17. Merhaba ,

Resimi ücretsiz bir resim yükleme sitesine yükleyiniz.

İyi forumlar.

18. CİLΛ

CİLΛ User

resmi sildim ne olur ne olmaz diye

Son düzenlenen: 31 Ocak 2015
  19. Merhaba ,

İlk kullandığınızda ödülleri almış olabilirsiniz çünkü seyir defterinde ayrıca belirtilmiyor. Aynı kodu ödül almadım diye kullanıyorsanız bu hata çıkabilir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2015
  20. CİLΛ

CİLΛ User

bana hiç kod kullanıldı yazmadı ki :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.