Perseus'un Lütfu Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _Blade_ tarafından 31 Ağustos 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba Uzay Pilotları,

Lütfen Perseus'un Lütfu Etkinliği için yapıcı geri bildirimlerinizi bu konu içerisinden bize gönderin. Lütfen buradaki yorumlarınızda dikkatli olun, forum kurallarına uymayı unutmayın. Sorularınız veya etkinlik tartışmalarınız için uygun alanlarda yeni konular oluşturmaktan çekinmeyin.

Her zaman olduğu gibi konu dışı mesajlar bu başlıktan kaldırılacaktır.

Darkorbit Türkiye Takımı!

Son düzenlenen: 31 Ağustos 2023
  2. etkinlik demişken her etkinlikğin önlenemez geri bildirimi trenler.bir hafta oyuna giremedik.bari komple kapansaydıda hiç kimse giremeseydi.her şey düzelmiş gibi sadece yapılması gereken şimdi atılabilirse burdan bir video atacam bu adamların klanların banlanmasıydı.adamlar hem tren hemde tutucuları var.yapılması gereken bunları banlamaktı.url istiyor.videoyu merak eden admin arkadaşlar olursa ekleme yapacağım

3. titans___

titans___ User

ağa paralı ürünler geliyor da , oyuna mı girebiliyoruz ben giremiyorum diyorum habire paralı şeyler çıkartıyorlar yani gerçekden çok kel alaka oyun yönetimi yani ben diyom senin ki benden kara gibi akla zarar bir anlayış var yani seni beni oyundakileri paran varsa ye kürküm ye diycem de para da versen yine çözümleri yok ciddiye alan olmassa müşteri daima haklıdır burda yok bu gezegen de başka oyun mu yok ha yıllarımı verdim de bu oynayamassam neden para harcıycam çok zeki olmaya gerek yok einstein olmak gerekmiyorda hala paralı ürün dayıyorlar da e tamam e kapıda kaldım Gama da son protegit kesip çıkcam yok , hani art niyet desem 1 kapı pazar yaptırmadılar ne olcak bende milyon cephane kapı stoklamış birisiyim bunla beni bitiremessiniz(şaka mahiyetli oyun yönetimine diyorum) neyn ızdırabını çektiriyorsuzunuz bir de girmek için beklemek , eski den emekli kuyrukları olurdu milleti evde öyle ekrana bakar bırakmak telafi olarak TP VEYA ŞP desteği bile vermediler düşün burdan anla diye söylüyorum , tadını kaçırdılar bu pazar hayır vs ne düşman sıkabildi ne ben , ebedi zaten yaratıkları kesiyorum bağlantı gidiyor tekrar geliyor da ordan bug yaptın demesinler , belli olmaz 2 gpum gitti , vaktim gitti telafi edebilcekler mi umurlarında değil indirim aldım birleştir bozuldu indirim gitti ne oldu hava suporta yazdım, e ver parayı e sonuç ne karşılığın da ne aldım , bu nedir elini vicdanına koy admin sana bu oldu mu ürün alsan başka bir yerden ve sorunlu çıksa ne düşünürsün ben bir şey demiyim , burda bu kadar insan para yatıran yok mu yani sizin uriniz geliyor .

4. şimdi bende giremiyorum.3 4 gün girebildik.hangarda giriş yaptım çift kapı ödülü var diye tp şp aldım alfaya atladım oyun gitti.
    darkorbit ceza veriyor millete.
    veya galiba adminer arasında bir tartışma çıktı giden aadminler oyunu patlatmışda olabilir.darkorbitin bukadar aciz olduğunuda sanmıyorum ama yada botcuları hilecileri engelliyecez diye ekledikleri proğramlar patladı.oyun pert:(
    ddos saldırısı falan hikaye.son etkinlik te giremedik biter bitmez hiçbir şey olmamış gibi oyuna girmiştik 3 5 gün iyiydi 20 dakkayı geçti hala bağlanamadı.eleştirdiğim zaman ceza veriyolar bana daha fazla eleştirmekte istemiyorum kapris ço kötü bişey:(((