Öneri Pet almalı mıyım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar,ben pet almayı düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir ? Gemi Özellikleri :

Lvl 12
    4 LF3 15 lf2
    7 flax 1 iris
    3 BO2 5 BO1
    HST 2
    Full elit hız
    Ekstraların da neredeyse çoğu var.

Bu arada gemim goliath.Açık arttırmada olan bütün tasarımlar var. Pet almayı düşünüyorum. x-8 haritasında pet'e kutu toplatırım. Ben de o sırada boss StreuneR filan keserek kasılırım diye düşünmüştüm. Sizce ne yapmalıyım ?

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhabalar

Konu doğru olan bölüm yeni başlayanlar bölümüne taşınmıştır.Lütfen fikir almak istediğiniz konuları yeni başlayanlar bölümüne sorunlarınızı genel konular bölümüne açınız.
    İyi forumlar

3. Saolun modum. Forumda acemi olduğum için pek bilgim yok :)

Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ?

4. arge flan bilgi verirsen yardımcı olabilrm

5. Gemi gövdesi 2/2
    Mühendis 1/5

Ne yapmalıyım sence ? Başka kişiler de fikirlerini söyleyebilir mi ? (oyunun üstadları)

6. Merhabalar;

Öncelikle skylabınızı da geliştirerek credi takviyesi yapabilirsiniz.Bo2 ve lf3 miktarınızı arttırmanız gerekiyor yavaş yavaş artık.Geminin içindeki ekipmanlar fullendikten sonra irislerinizi tamamlayınız.

İyi forumlar.

7. Yani henüz pet almamalı mıyım ? İlk önce fulleneyim mi ?

8. Merhabalar;

Petinizi şu aşamada alsanız bile modüllerini ve protokollerin 3. seviyelerini almaya hak kazanana kadar bekleyin bence.1 seviye 2 seviye modüllere uri verip sonra tekrardan 3 seviye modüle uri vermek şu aşamada gereksiz olur.

İyi forumlar.

9. Teşekkürler Modum. O zaman biraz daha kasılayım uri ve credits birikince fullenirim. Ondan sonra da pet alarım. :)

10. Merhabalar;

Başka sorunuz yok ise konuyu kilitleyelim mi?

İyi forumlar.

11. Konu kilitlenebilir modum. İyi görevler

12. Merhabalar;

Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.