Pet Almayı düsünüyorum ..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erenalp95 tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. erenalp95

erenalp95 User

Kasılmak amaçlı alıcam . Kaç lw e kasmalıyım neler almalıyım bilmiyorum kamikase duyuyorum sadece . faxla yakıt harcasın istemiyorum ..

2. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Pet için yapılacak tek şey bir an önce 8 level yapıp kamikaze3 - oto yağma ve hammadede toplayı 3 almak(Paladium için) ayrıca radar protokolü(3,4 tane) alıp pet menzilini artırmak ayrıca kamikaze kullanmakda fayda sağlamak için vip paket almak.

3. tiaremy94

tiaremy94 User

Pet alacaksanız 150k civarı bi uridiumunuz olmalı ve 8 level olana kadar sabretmelisiniz. Kendi görevleriniz petinize de tecrübe puanı vermektedir fakat sizin aldığınız tecrübe puanının %5i kadar. 8 level olunca ilk önce tavsiyem kami 3 almanız daha sonra tercihen oto yağma, ticaret, hammadde ve düşman bulucu modülleri alınabilir. Hammadde ve oto yağma biraz pahalı modüllerdir şöyle ki en az 5-6 tane 3. seviye radar protokolü almazsanız dibinizden ayrılmaz pet ve pişman olursunuz. Pet'i kastıkça silah, jenaratör, modül ve protokol slotları açılır fakat isterseniz 8 levelda da bırakabilirsiniz petinizi çünkü level arttıkça harcadığı yakıt da artacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.