Bug / Oyun hatasi PET Bugu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Yıllar önce raporladığım PET bugunun hala oyunda aktif bir şekilde savaşın ortasında donması sorununu tekrar raporlayacağım.

Pet savaştayken bazen böyle donup kalıyor arayüzde ki bir hatadan dolayı pet aktif hale gelmiyor.

KüçükKurt bunu beğendi.
  2. Benimde başıma geçen gün geldi sanırsam petin tam kami ile patlayacağı an patlatılması ile ilgili

3. smoonrise

smoonrise User

Savaş sırasında kamikaze seçilince pet patlamadan konfi değişilirse yada portaldan atlanırsa bu olay oluyor sıkça benim kronik lag sorunum olduğu zamanlar sürekli oluyordu kamikaze mod karşıladığım halde düşmanı konfi bitene kadar düşman ile muhatap olmuyordu küçük bey :) ben bu durumu lag bağlıyorum geç kamikaze oluşumundan ister istemez savaş sırasında konfi değişimi veya portal atlayışı sonrası oluşan sorun .

Ayrıca bir ekleme yapayım konuya bakacak mod için ; otomatik pet yakıt cpu takılıysa ve savaşırken alırsa yakıt pet mause ile kullanımda bug oluyor E tuşu ile kullanmak gerekiyor yada hangi tuşa atadıysanız yani x4 rsb karıştırırken birde E basıp düzeltme gerekiyor , tam ifade edebildim bimiyorum ama benim için sorun oluyor savaşırken sahsen çoğu bu sorunu yaşamıyor x4 rsb için tek tuş yada ayar yetiyor diyip eleştirimide buraya bırakayım :)

KüçükKurt bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Benim de arada sırada başıma geldiği oluyor, lakin bu tamamen Kamikaze ile alakalı bir durum, bazen patlayacak gibi olup patlamadığında oluyor :)

Konunuzu raporlarıma eklemek üzere kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.